reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

No postaram się zaglądać codziennie. teraz mam więcej czasu, bo mnie przeziębienie złapało i w domu mogę poprzeglądać forum. Ale od poniedziałku wracam do pracy. Choć mam nadzieję, że znajdę zawsze jakieś 5 minutek, żeby tu zajrzeć.
Witam
gwarantuję ci że 5 minutek dziennie to zdecydowanie za mało żeby przeczytać to co w ciągu dnia naskrobią te "szalone" lodówki:-)
 
reklama
Właśnie zaczęło to do mnie docierać, jak w ciągu dnia potrafi się pojawić ponad 10 stron w temacie! Szok! :-)

No, ale będę starać się to wszystko jakoś ogarnąć:blink:
 
Imię - Joasia :)
Wiek - 20
Stan cywilny - wolna
Liczba dzieci - pierwsza ciąża :**
Zwierzaki - pies Luna kundelka ze schroniska :)
Miejscowość - Łódź
Hobby - fotografia , żagle i podróże :))
Praca - studia , dziekanka :)
Przewidywana data porodu - 4.02.2010
 
Imię - Joasia :)
Wiek - 20
Stan cywilny - wolna
Liczba dzieci - pierwsza ciąża :**
Zwierzaki - pies Luna kundelka ze schroniska :)
Miejscowość - Łódź
Hobby - fotografia , żagle i podróże :))
Praca - studia , dziekanka :)
Przewidywana data porodu - 4.02.2010
Witam nowe Lutowe mamusie przyjemnej ciazy zycze . Dziewczynki nie martwcie sie napewno na 10 stronach nadrabiania sie nie skonczy - trzeba byc na biezaco ...
 
reklama
Kwoka, joasia89, SylusiaSW - witajcie babeczki na forum :-)

Miłej zabawy i konwersacji z nami Wam życzę.
A przede wszystkim spokojnego ostatniego trymestru :-D
 
Do góry