reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy sie.

cześć dziewczyny :)
nazywam się ewka i mam 26 lat. Pracuję w ubezpieczeniach...więc jak jakieś stłuczki to służe poradą :) (niestety przez pracę nie mogę tak często tutaj do was zaglądać...ale staram się jak mogę). aktualnie oczekujemy z mężem na naszego Olka, który ma pokazać się na świecie 8 lutego :)
 
reklama
cześć dziewczyny :)
nazywam się ewka i mam 26 lat. Pracuję w ubezpieczeniach...więc jak jakieś stłuczki to służe poradą :) (niestety przez pracę nie mogę tak często tutaj do was zaglądać...ale staram się jak mogę). aktualnie oczekujemy z mężem na naszego Olka, który ma pokazać się na świecie 8 lutego :)



ok zeby nie bylo to nie ja tego posta pisalam z innego konta....Bo tez mam 26 lat...tez Olek i tez 8.02 LOL
lommmmmmmaaaaatko

Zadora milo mi cie poznac witam wsrod lutowek....u mnie tez bedzie Olek(o ile mu narzad nie odpadnie przy porodzie) i tez 8 lutego:))))Pozdro:)
 
O proszę jaka niespodzianka! A myślałam, że Iga to takie rzadkie imię.:-)

Tez tak myslalam :dry: a predzej moj kochanek kochany, bo nie ja wybieralam imie :) mi przypadalo imie dla chlopaka, gdybym ja wybierala to bylby Miłosz :p Ale po cichu w serdusiu strasznie trzymalam kciuki z calych sil zeby byla dziewunia!
 
Cześć Brzuchaczki;)
Bardzo chciałabym dołączyć do Waszego internetowego grona.
Imię: Agnieszka
wiek: 28
stan cywilny: mężatka
dzieci: 18 miesięczna Zuzia (diabeł wcielony ;p) i Maleństwo w brzuszku
miejscowość: Poznań
hobby: od 18 miesięcy głównie Zuzia;)
przewidywana data porodu według OM: 7 luty.
Buziaki dla wszystkich brzuszków:*
 
Ostatnia edycja:
Cześć Brzuchaczki;)
Bardzo chciałabym dołączyć do Waszego internetowego grona.
Imię: Agnieszka
wiek: 28
stan cywilny: mężatka
dzieci: 18 miesięczna Zuzia (diabeł wcielony ;p) i Maleństwo w brzuszku
miejscowość: Poznań
hobby: od 18 miesięcy głównie Zuzia;)
przewidywana data porodu według OM: 2 luty.
Buziaki dla wszystkich brzuszków:*

Witam kolejną Poznaniankę:-) A my tu spotkanie szykujemy, wiesz?:-)

Spokojnej ciąży!
 
reklama
Do góry