reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

Przepis chcemy :)

Patrzę,że temat drażliwy nie tylk dla mnie:-) ale dobrze wiedzieć, że ktoś myśli podobnie, bo wkoło mnie to każda tylko piersią i piersią bo to najważniejsze... Na mnie jak tak naskoczyli to naprawde zaczęlam myśleć,że ją krzywdzę:-( i taką presję czułam ogólną... ech brak słow i tyle. I właśnie nie czułam euforii karmiąc piersią i teraz też nie czuję, przystawiam ją i tyle i tylko martwie się czy aby się najadła i czy na pewno głodna nie sjest bo ssie 5 min.... I zaczęłam ją wieczorem dokarmiać:szok: robię butlę po kąpieli i myk w buziola i dłużej śpi i ja szczęśliwsza...

i z innej beczki :) tak myśle o tej Islandii, że tam tak pięknie i że ja kiedyś tez chciałam tam żyć, szczególnie jak się książek naczytałam :-D O, tak mi to po głowie chodzi dzisiaj, Dziwny dzień dzisiaj i śnieg ciągle ładuje że nic nie widać. Zasypie nas w końcu, zasypie....
a u nas pogoda czadowa!+11było dziś i słoneczko świeci.
wiesz pięknie to jest.i extra warunki dla dziecka są.dofinansowania , opieka w ciązy poporodowa naprawde w deche ale jak nie przepracujesz conajmniej 6m.to płacisz za wszystko w szpitalu.jak nie masz ubezpieczenia.przedszkole mamy od 2roku życia.na 10,000mieszkanców w miasteczku gdzie mieszkam to jest 9przedszkoli i zawsze znajdą miejsce.sa jeszcze takie dagmamy mają 5-6dzieci u siebie w domku.państwo dofinansowuje i przedszkole i te opiekunki.
 
reklama
a u nas pogoda czadowa!+11było dziś i słoneczko świeci.
wiesz pięknie to jest.i extra warunki dla dziecka są.dofinansowania , opieka w ciązy poporodowa naprawde w deche ale jak nie przepracujesz conajmniej 6m.to płacisz za wszystko w szpitalu.jak nie masz ubezpieczenia.przedszkole mamy od 2roku życia.na 10,000mieszkanców w miasteczku gdzie mieszkam to jest 9przedszkoli i zawsze znajdą miejsce.sa jeszcze takie dagmamy mają 5-6dzieci u siebie w domku.państwo dofinansowuje i przedszkole i te opiekunki.

Dziękuję za przepis:-)

No tak, nie ma to jak polska polityka prorodzinna:crazy:, żłobków i przedszkoli jak na lekarstwo, do tych co są to kolejka minimum 140 dziciaczków czeka( wiem bo dzwoniłam) za to są prywatne i owszem ale kogo na to stac? mnie niestety nie bo tyle co nianka kosztuje z wyzywiem tak 1000 zł minimum. Z pzredszkolami z tego co wiem jest podobnie tylko troche taniej około 600-700 zł. Dostałam dziś decyzję, żę becikowe dostane hehehe. A co, jak się nalezy to wezmę i mała na wiosne bedzie spacerówke miała bo z tym wielkim wozkiem to nigdzie ruszyć sie nie moge, za cięzki dla mnie jest. I tylko 6 miesięcy pracować aby mieć to wszystkoo, ? bajka... ale pewenie w rzeczywistości jest trudniej ....
 
I u nas dofinansowuja i przedszkole i zlobek i kur...nawet papier do dupy jak ci zabraknie. Ksiazki dzieci dostaja od 6 miesiaca, talony na mleko, owoce, leki za darmo dla dzieci do 16 roku zycia, leki dla kobiety w ciazy i rok po urodzeniu za darmo, dentysta dla takiej matki tez za darmo.
Dzis dostalam czek od panstwa 250£ dla Bastiana abym mu na konto wplacila.
Mieszkania dofinansowuja i nawet jak po macierzynskim 9 miesiecznym platnym wracasz do pracy to daja ci kase dodatkowa ze do tej pracy wrocilas!!
I tu wystarczy ze pracujesz 6 miesiecy:)
A w Tej kochanej Polsce???
 
Idę małą pomęczę bo jakaś jęcząca się zrobiła. Chyba jej nudno...

maria09 -kurna... i przedszkole jest dofinansowane?och...
no tak ale jedna rzecz-----zawsze bedziesz polką złodziejką, pijaczką i co tam jeszcze ale ja mam to w du....
mała skończy 2latka walę do pracy no moze nawet wcześniej bo mi się nie uśmiecha być bezrobotną.pisałam Ci na pw korzyści tego stanu siedzenie w domu to nie jest extra sprawa..
 
no tak ale jedna rzecz-----zawsze bedziesz polką złodziejką, pijaczką i co tam jeszcze ale ja mam to w du....
mała skończy 2latka walę do pracy no moze nawet wcześniej bo mi się nie uśmiecha być bezrobotną.pisałam Ci na pw korzyści tego stanu siedzenie w domu to nie jest extra sprawa..


Skad ja to znam...:laugh2: Ale tez mam to w mojej grubej D
 
:angry::angry:Wlasnie zadzwonil moj, wiecie co powiedzial...:angry::angry:

Ze bede mu placic dniowki za to, ze w sobote nie pojdzie do pracy:wściekła/y:

hehehe, zamiast żonie dziękować, że trochę od pracy odpocznie to jeszcze narzeka, faceci :-);-)

no a Polki to najbardziej pracowite i sumienne kobiety na całym świecie:-);-) a kto mówi inaczej ten gu...no wie i na niczym się nie zna:tak:hehehe

monika z - masz rację...a w tej kochanej Ojczyźnie... to każdy kombinuje jak tylko zrobić z ciebie durnia, pod każdym względem i jak najwięcej sie nachapać kasy...ech. W cale się nie dziwie, że wyjechałyście, to ze mnie d...pa ,że nie ryzykowałam :nerd:

Mała ukołysana ale zjadła jak ptaszek wiec pewnie bede wstawać co 2 godzinki na niamu. Dobrej nocki!
Monika z- pożytku z męża jutro !!!;-)
 
reklama
Do góry