reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

moją ulubioną porą dnia jest wieczór kiedy franczeska śpi a ja ..... co ja? robię wszystko zapalić się chcę.... sprzątam , piorę , prasuje. tak wygląda mój relaks. a co do wyjść. to mój mąż jak zostanie sam z małą to nie wydzwania , ale jak wrócę o pyta co ja tak długo w sklepie robiłam. bo on nagle czas chce ze mną spędzac:-D i naszą córeczką ( tzn on TV a ja Frankę bawię)
 
reklama
Witam was poradzcie mi jak mam wyciszyc swoje dziecko i polozyc je spac bo ostatnio mam gigantyczny problem ma dopiero 8 mieiecy a juz potrafi mi spac tylko raz dzienie nie wiem co mam robic. Jak klade ja do lozeczka zaczyna plakac i nie chce nawet na rekach spac jak ja kolysze tylko chodzic i psocic Czekam na rady
ticker.php
 
monika z jak się moja darła to szok. znowu mi sąsiadka powie to pani dziecko to ciągle płacze .... a ja mam takie nerwy ze jej normalnie w ryj strzelę. w lodówce mam ryby (już rozmrożone) , keczup i jogurt naturalny :zawstydzona/y: więc będzie dziś rybsko serwowane dla znajomych ( powiem ze na diecie jestem więc zrobiłam i to samo zeby mi przykro nie było:-)), z ryżem.
mój M ciągle się pyta czy się gniewam na niego. a ja ze nie. on na to to co ci jest? ja mówię nic taka jestem i tak wkoło. on czuje się winny wiec plan zrealizowany. mówi ze dziś wcześniej wróci ( czyt o 18). i naczynia o 5 rano zmywał:-D

Framama ....i co zasnela w wyrku???? :szok:A sasiadke ta ryba mrozona potraktuj:angry:
Moj zalatwil sobie soboty wolne , wlasnie dzwonil.
To dobry sposob:-) z tym poczuciem winy Framama:laugh2:
 
Witam was poradzcie mi jak mam wyciszyc swoje dziecko i polozyc je spac bo ostatnio mam gigantyczny problem ma dopiero 8 mieiecy a juz potrafi mi spac tylko raz dzienie nie wiem co mam robic. Jak klade ja do lozeczka zaczyna plakac i nie chce nawet na rekach spac jak ja kolysze tylko chodzic i psocic Czekam na rady
ticker.php
Anaaa ja popisze pozniej bo teraz to musze swoje wyciszyc. Wejdz pozniej. :tak:
 
ale ja wychodziłam.on ja kąpał, karmił.bo nie miał wyjścia.ale ja zawsze mam mysli czy jej nie utopi czy takie tam.
u mnie po porodzie było to samo.zero pomocy nic.karmilam piersia(czego żałuje)i z małą do kibla musialam chodzić.smoczka jej nie dałam bo się zaparłąm że nie dam no ale dałam tyle że jak miała 8tygodni.na dodatek głód i 15kg w dół w 2tygi(ale to dobrze).robił sobie jedzonko a ja???musialam na szybkiego zjesc jedna kanapke.juz wtedy się pakowałam.to płakał że to nowa sytuacja dla niego.no jasne a dla mnie??dla nas to nie nowość??miało być extra.
nie wiem laski już dwa zęby jej wyszły.się ślini znowu.jak ryczy to zaglądam jej w giębe i dziąsłą ma opuchnięte nie wiem czy do 3 czy 4:confused2:może to to powoduje że tak się budzi.no ale smaruje jej to Dentinoxem.mam też czopy ale się boję jej to włożyć w tą małą dupeczkę(co innego sobie:-D:-D)
 
monika z no coś ty nie mam stalowych nerwów. w końcu wylądowała w wózku
a poczucie winy i udawanie ze nic się nie stało, ze wszystko ok w moim przypadku daje najlepsze rezultaty. mój w sob ma wolne .
 
Witam was poradzcie mi jak mam wyciszyc swoje dziecko i polozyc je spac bo ostatnio mam gigantyczny problem ma dopiero 8 mieiecy a juz potrafi mi spac tylko raz dzienie nie wiem co mam robic. Jak klade ja do lozeczka zaczyna plakac i nie chce nawet na rekach spac jak ja kolysze tylko chodzic i psocic Czekam na rady
ticker.php
no ale po co ci ją kłaść na chama??nie chce to niech łazi ąz padnie.i poważnie mówię.moja lata biega czasami nawet do 7h od wstania.potem zazwyczaj na balkonie śpi.max do 14 bo potem ją budzę.lepiej ci pośpi w nocy.ja kilka razy swojej nie położyłam spać w dzień bo się nie dało uspać to padła po 20(musiałam ją przetrzymać)i spała całą noc i ooooo:))))
 
reklama
no i właśnie śpi na balkoniku.


Boje sie zapeszyc ale moja śpi już GODZINE!!!!karmic powinnam o 13 ale sobie sie obudziła o 12 i chciała koniecznie cyca now iec zjadła i w kime:szok: dziwne to dziecko:eek:

Maria09- te czopki to Viburcol? Daj , uspokoi się i Ty trochę odpoczniesz a małej krzywdy tym nie zrobisz, Ja też się bałam to pierwszy wsadził mąż:confused2: a potem to ja i jest ok. A czemu żałujesz ze piersią karmiłas? Bo ja małą chciałam odstawić, a raczej nie przystawiac bo ponad tydzien pokarmu nie miałam ale wszyscy wkoło zrobili taki raban, ze na wyrodną matkę wyszłam i skapitulowałam. No i wyrzuty sumienia miałam, że chce ja na butle przestawic poki w domu jestem i do pracy nie ide. Ech te karmienie to dla mnie bardzo trudny temat jest:angry:
 
Do góry