reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

reklama

ojjjj....:szok: widzę,że cięzko....

Fajnie,że Wam smakowało :-)

A ja się zamartwiam i to tak bardzo się zamartwiam, chyba mam dziecko chore ale tak do konca nie wiem...tak wogole to ja nic nie wiem i to mnie wkurza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, wczoraj bardzo mało jadła( raczej to było wmuszanie), bardzo marudziła i ciągle tak dziwnie podsypiała, zero usmiechu, gaworzenia i tylko jak piastki do buzi wkładała to się uspokajała na chwilkę, w nocy co 2 godzinki pobudka ale już trochę jadła a dzis znowu to samo tylko juz cycy nie dawałam bo nie chciała tylko zastępcze to zjadła150 ml,:-) ale strasznie dziwnie się zachowuje...jak nie moje dziecko:eek:jakos duzo kicha i parę razy kaszlnęła.Grunt to nie wiedzieć co jest własnemu dziecku, szkoda,że lekarzem nie zostałam:angry::angry::angry:
 
Witajcie za nami 2 koszmarne dni i to nie przez Kacpra no ale nie wazne nocka z piątku na sobote oczywiscie koszmarna bo niektórzy nie rozumieja ze dziecku potrzeba snu 2 h a nie 40 min:confused2: w dzien.... nocka z soboty na niedziele tez nie za fajna bo młody się obudził o 3 bo sie cały zasikła i skonczyło sie na tym ze wszystko poszło do pralki a on spał ze mna, a dzisiejsza noc rewelacja zasną wczoraj o 19:30 obudził sie o 4:30 na jedzenie i spał do 6:30 bo jak ja wstaje to on oczywiscie tez musi:-D:-p

eh ide was nadrobic bo 2 dni netu nie miałam znaczy net był ale komp zwariował:wściekła/y:
 
Witam sie poniedzialkowo:)
U nas nocki dobre, wczoraj malo jadl i myslalam ze bede miala pobudke ale nic !
Caly weekend tatus siedzial z bachorkiem naszym...jak szedl to wc to krzyczal...dziecko poczekaj, tylko sie zalatwie...
Jakos dziwne to moje dziecko sie zrobilo, zawsze w porywach w domu spal do godziny a wczoraj 2h i 40 min!! Masakra.:szok:

AniaMacek a co z goraczka?? Miala czy nie? Nic sie nie martw , dziecko to duzy dorosly i trzeba miec to pod uwaga, ze czasem na swoje humorki i nie ma apetytu. Jedzenia nie wmuszaj bo to nie potrzebne. Dziecko samo siebie nie zaglodzi. Bastek wczoraj zjadl tyle co miesieczne dziecko, moze z 300ml mleka i troche sloika. I zyje:tak:

Umi....nie masz co nadrabiac bo chyba tylko kilka postow bylo w week:happy:

EDIT: Jak walentynki??? Maria jak klimat w domu?? Lepiej??
 
ojjjj....:szok: widzę,że cięzko....

Fajnie,że Wam smakowało :-)

A ja się zamartwiam i to tak bardzo się zamartwiam, chyba mam dziecko chore ale tak do konca nie wiem...tak wogole to ja nic nie wiem i to mnie wkurza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, wczoraj bardzo mało jadła( raczej to było wmuszanie), bardzo marudziła i ciągle tak dziwnie podsypiała, zero usmiechu, gaworzenia i tylko jak piastki do buzi wkładała to się uspokajała na chwilkę, w nocy co 2 godzinki pobudka ale już trochę jadła a dzis znowu to samo tylko juz cycy nie dawałam bo nie chciała tylko zastępcze to zjadła150 ml,:-) ale strasznie dziwnie się zachowuje...jak nie moje dziecko:eek:jakos duzo kicha i parę razy kaszlnęła.Grunt to nie wiedzieć co jest własnemu dziecku, szkoda,że lekarzem nie zostałam:angry::angry::angry:
no idz z nią do lekarza ale ja myslę że to ząbki.tak właśnie.a kaszelek to pewnie slinka
 
maria sałatka super ale musze cos innego dac niz ser feta bo ja z tych co fety nie lubia:tak::-p zawsze dałam zamiast tego wiejski:-p i chyba tez podobnie zrobie bo pysznie sie czyta


Monika z to ja sie przeprowadzam nam zabrali rodzinne bo dochód na osobe przekroczył mi ten minimalny o jakies 4 zł:no: a rodzinnego to wtedy miała 45 zl czy jakos tak:eek: i teraz to mi sie nic nie należy:zawstydzona/y: eh taki ten nasz kraj. Twój maż to widze prace ponad wszystko kocha:sorry:...
ANAAA :) mam nadzieje ze podziała
aniamacek niektórzy sie odchudzaja a ty takie przepisy dajesz ze ja sie zastanawiam kurcze za jakie grzechy mam tak cierpiec i sobie pysznosci odmawiac:-D

No i nadrobiłam;-)
 
maria sałatka super ale musze cos innego dac niz ser feta bo ja z tych co fety nie lubia:tak::-p zawsze dałam zamiast tego wiejski:-p i chyba tez podobnie zrobie bo pysznie sie czyta


Monika z to ja sie przeprowadzam nam zabrali rodzinne bo dochód na osobe przekroczył mi ten minimalny o jakies 4 zł:no: a rodzinnego to wtedy miała 45 zl czy jakos tak:eek: i teraz to mi sie nic nie należy:zawstydzona/y: eh taki ten nasz kraj. Twój maż to widze prace ponad wszystko kocha:sorry:...
ANAAA :) mam nadzieje ze podziała
aniamacek niektórzy sie odchudzaja a ty takie przepisy dajesz ze ja sie zastanawiam kurcze za jakie grzechy mam tak cierpiec i sobie pysznosci odmawiac:-D

No i nadrobiłam;-)
a tam gadasz!to był przepis na dietetyczne zimne ciacho:-D:-D
no ja teraz szukam mieszkania!bo znając siebie to zachlastam sąsiadów jak zrobia jeszcze raz taką impreze
 
Patrzę, że u wszystkich chyba weekendowe nocki ciężkie :)

Dzięki dziewczyny za dobre slowa.. trochę się uspokoiłam ale i tak jak mąż z pracy wróci idziemy do pediatry bo ona jednak jakaś dziwna... też nad tymi ząbkami się zastanawiałam ale to chyba jeszcze jakoś za wcześnie... a temperature miała w pupce 37,5 to po odjęciu 5 kresek wychodzi 37( dałam jej paracetamol bo panikowałam ze to już stan podgorączkowy) no a dziś ma 37,1 czyli 36,6. Ja wiem ,że panikuję, tylko jak tak się nagle dziwnie zachowywyuje to mnie az ze strachu skręca no bo jadła zawsze co 2 godziny cyca a dzis o rana cyca nie tylko o 8 150ml i teraz tn. o 12,40 znowu 150ml(czyli 5 godzin przerwy),no ale jak Bastek tyle zjadł w tym wieku i nic mu nie jest to moze i faktycznie przesadzam :) ech ciężko jest tak na spokojnie, durne myśli po głowie chodzą...

co do walentynek to lipa, zapomniałam ze nawet są...

Umi2- ja to sobie tłumaczyłam,że skoro walentynki to i mi się od życia coś należy (słodkiego znaczy się ) :))
 
a tam gadasz!to był przepis na dietetyczne zimne ciacho:-D:-D
no ja teraz szukam mieszkania!bo znając siebie to zachlastam sąsiadów jak zrobia jeszcze raz taką impreze
Ciesz sie ze nia masz takiego sasiad jak ja od 4,30 tak mniej wiecej do 7 bo puzniej wychodzi do pracy trzaska dziwami zwsze 10 razy jak wychodzi i wchodzi do domu, na klatce na caly glos wola kota. Na dole jet piwnica z kratmi metalowymi taz ja trzsaka. Rower na klatce trzyma ze ja z wozkiem nie moge przejsc a tylko zwroc mu uwage osob jest jeszcze bardziej zlosliwy kot sra na klatce nawet nie sprztnie ile razy na wycierczce bylo narobione. Pisma dostaje i z Spółdzielni i z Policji ale dzidowi nic nie zrobia bo ma zołte papiery. To dopiero uciazliwy sasiat
Zapomnialam dodac ze po 22 drazni sie psu aby szczekal.
ticker.php
 
reklama
Ciesz sie ze nia masz takiego sasiad jak ja od 4,30 tak mniej wiecej do 7 bo puzniej wychodzi do pracy trzaska dziwami zwsze 10 razy jak wychodzi i wchodzi do domu, na klatce na caly glos wola kota. Na dole jet piwnica z kratmi metalowymi taz ja trzsaka. Rower na klatce trzyma ze ja z wozkiem nie moge przejsc a tylko zwroc mu uwage osob jest jeszcze bardziej zlosliwy kot sra na klatce nawet nie sprztnie ile razy na wycierczce bylo narobione. Pisma dostaje i z Spółdzielni i z Policji ale dzidowi nic nie zrobia bo ma zołte papiery. To dopiero uciazliwy sasiat
Zapomnialam dodac ze po 22 drazni sie psu aby szczekal.
ticker.php


z moimi nerwami to bym gościa pobiła:cool: dotkliwie nawet:cool:
też mam dziwnych sąsiadów i co najdziwniejsze ze im starsi tym gorsi...a myślałam ze raczej młodzi dają czadu... od 3 lat mieszkam w bloku i mam już dość:angry::angry::angry:
 
Do góry