reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
"Tak to jest. Ta mała istotka nie miała pojęcia, że dzięki niej tylu wspaniałych ludzi poznało się i dalej ze sobą rozmawia,pociesza,gratuluje sukcesów, udziela mądrych rad. Za każdym razem nad jej grobem opowiadam o Was i wyrażam swą radość, iż dzięki Niej miałam okazję poznać uczucia Babci. Och łzy się toczą.... "

PANI ARETO...WIERZE ŻE MAJA JUŻ WIE..ŻE WIDZI NAS..Z GÓRY..ANIOŁEK ŚLICZNIUTKI, ŻE JEJ SERDUSZKO TEŻ SIĘ RADUJE,TYLE DOBRA DZIĘKI NIEJ...JEDNEJ MAŁEJ KRUSZYNCE...DZIĘKUJEMY ŻE PANI TU JEST...MAJA KAŻDEMU COŚ Z SIEBIE DAŁA...KOCHANA MALEŃKA...A NAJWIĘCEJ WAM..RODZICOM, RODZINIE...PRZYTULAM PANIĄ MOCNO...EHH..ŁZY SAME STAWIAJĄ SIĘ W OCZACH...
 
reklama
Ochhh...tak....Majeczka kochana...taka mała a TAK WIELKA zarazem. Wniosła w Nasze serduszka tyyyle dobrych myśli...tak wiele zmieniła...echh... Majeczko możesz być z siebie baaardzo dumna. Nie jeden człowiek przez całe swoje długie życie nie moze uczynić tyle dobra, ile Ty uczyniłaś w tak krótkim czasie księżniczko.... Mam nadzieję, że jesteś najszczęśliwszym Aniołeczkiem....:tak:
Kochamy Cię Maju.......i tęsknimy baaardzo:-(
 
Cześć cioteczki.Trochę mnie nie było,byłam w szpitalu.
Mońcik, przytulam Cię mocno kochana...
Majeczko
[*]
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.Pa.
 
ech...............ale tu smutno........................:-(
my tez pamiętamy..............
MM i "Pani Babciu" ściskamy mocno do serca....................
 
Maju to już i dopiero 4 miesiące...4 długie miesiące bez Ciebie...bez Twoich cudnych oczu...Aniołku Kochany pamiętam i dziękuję...Ty wiesz za co...
MM...Pani Areto...ściskam mocno...
 
Majeczko to już 4 miesiące........aż 4 miesiące...................
pamiętam cię, myślę o Tobie , modlę się za Ciebie i Twoją siostrzyczkę Oliwię.............
Dziękuję że poznałam Ciebie choć tylko wirtualnie ale dziękuję za wszystko co dzięki Tobie się nauczyłam , zrozumiałam..........

Moniko Marcinie Jestem z Wami zawsze

(*) Majeczko serc tysiące poruszyłaś...............
 
Maju...to dla Ciebie te promyczki śliczny Aniołeczku (')(')(')(')...
 
Majeczko i my pamiętamy (*) śliczny aniołeczku (*) !

Moniu i Marcinie gościcie codziennie w moich myślach, pozdrawiam serdecznie i całuję !
 
reklama
ah Majeczko...

mam nadzieje,ze nie cierpisz i jestes szczesliwa...ze razem z moim Maksiem biegacie teraz wspolnie po zielonych lakach...ze jestescie szczesliwi, ze wszytsko u Was w porzadku Anioleczki...

(*) (*) (*)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry