reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kochane, ja też nie mogę do teraz w to wszystko uwierzyć... Majeczka była taka dzielna i silna. Tak dużo wytrzymała... Wciąż czytam i nie wierzę... Oglądam zdjęcia...
Też zrobiłam przed chwilą przelew... Chociaż tyle mogę zrobić...

Śpij słodko Aniołku (*)(*)(*)
 
reklama
Chyba nie potrzebny jest jakiś ogromniasty wieniec. Grób przecież będzie malutki... Chyba niedobrze byłoby go przytłoczyć...
Madziu i inne e-cioteczki może zamiast ogromniestaego wieńca (bo pieniążków pewnie będzie sporo) mniejszy i msza za ŚP Majeczkę.
Pieniążki oczywiście pójdą rano. Tylko tyle możemy zrobić :no:. Niestety
 
Jeśli chodzi o wieniec....tak wiem ze nie za duży....też pomyślałam ze moze resztę pieniędzy oddamy Monice i ona zdecyduje gdzie je dale przekazać...a moze najpierw warto ją zapytac...nie wiem. To delikatna sprawa

Przyjdzie na to odpowiedni moment ale chyba dobrze by było gdyby to Monika i Marcin podjęli decyzję gdzie przekazać pieniążki.
Madziu, weź proszę jakieś namiary na mamę Zosi, żebyśmy wiedziały czasem co u Niej.
 
Karlam uściskaj Monię od nas...
to dzięki tobie poznałyśmy tą cudowną rodzinę...
dziękuję ci bardzo...
(twój suwaczek... "ona ewidentnie chce żyć"... znów mnie ściska w gadle:-()
 
MONIŚ cały czas myślę o tym ile w Tobie dobroci, miłości, wiary i pokory. Jesteś dla nas przykładem, wzorem, myślami wciąż jesteśmy z Tobą.
 
Dziewczyny... ja mam milony mysli...
kwiaty - jestem za białymi /czy białoróżowymi/ żywymi, wieniec niewielki
z napisem na przykład "Byłaś dla nas inspiracją... ciocie z B@byBoom", albo
"Poruszyłaś serc tysiące... BabyBoom"
bo "ostatnie pożegnania.." to chyba nie?

Co do pieniążków, które zostaną... myślałam o założeniu fundacji im. Mai Błońskiej...
może to za wcześnie, może Monika nie będzie chciała... no nie wiem...

ale ja jestem chętna do pomocy i pracy!
 
[*] Majeczko Anioły opiekują sie Tobą, a Ty Kochanie opiekuj się Rodzicmi, czuwaj nad nimi:-(

oczywiście również zrobiłam przelew, myślę że to nieważne jaki będzie ten wieniec:no: najważniejsze że będzie dla Majeczki
 
Chyba będzie dobrze jak za te pieniążki będzie wieniec....msza za Majeczkę i reszta do rąk Moniki i Marcina...oni będą wiedzieć komu przeznaczyć te pieniążki.
Boże.....jak ja się boję tego dnia....
:(((((
Jestem tu i ryczę.......nie potrafię zapanować nad emocjami :((
 
reklama
MONICZKO... MARCINIE... Wytrzymacie to wszystko... Jestescie ogromnie silni... WASZA I NASZA BOHATERKA nad Wami czuwa... Blagam,poradzcie sobie z tym wszystkim... :-(
Nam jest przerazliwie smutno,a Wam... :-( :-( :-(


MAJUNIU... ANIOLKU KOCHANY... :-( [*] [*] [*]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry