reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
:-):-):-)
Buziaki dla tych dwóch malutkich serduszek,na pewno mimo kryzysów,będzie lepiej:tak:
 
reklama
Super wiadomosci:-):-):-):-):-):-):-)
Iskierko nasza!!!!!!!!
Tak dalej, walcz dzielnie o usmiech rodziców:tak:
Moncik macie cudowna coreczke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Super wiadomości - trzymam mocno kciuki, aby wszystkie kolejne były równie dobre i lepsze!
Oczywiście mój syn wiedział o tym wcześniej.... powiedziałam "chodź zobaczymy jak czuje się ta mała chora dziewczynka" a on bez zastanowienia odpowiedział "lepiej" :tak::tak::tak:

Będę z niecierpliwością wyglądała jutrzejszych wiadomości!!!

Wiecie, ja się chyba kiedyś mocno zasugerowałam tym co pisała Madzia, że jej synek wyszedł do domku dość szybko po operacji... i podświadomie liczyłam na to że z Mają też tak będzie - ale ona woli rozlożyć sobie powrót do formy na malutkie kroczki, a czasem zdarza jej się kroczek do tyłu, tak jak i Zosi.... Jednak obie wojowniczki są bardzo dzielne i potrafią zadziwić wszystkich dokoła!

Madziu jesteś naprawdę wspaniałą osobą. Większość z nas nie może być tam z nimi osobiście, a nawet nie byłoby to wskazane.... ale Ty naprawdę robisz cudowną rzecz - zresztą Mońcik wspominała też o mamie Jagódki (Agusia, prawda?) - ogromne Wam dzięki dziewczyny!!
 
Huuuuurraaa!!! Ale super wiadomosci,jejusss! Tylko czemu ciagle cos stawalo im na przeszkodzie? :-(
Mam nadzieje,ze juz wiecej nie bedzie tu zadnych smutnych poscikow. :-)
Trzymam kciuki za 2 silne malutkie dziewczynki i ich wspanialych rodzicow!!! BEDZIE DOBRZE! OGROMNA BUZIA DLA WAS!!!
 
Wspaniałe wieści, oby ta poprawa postępowała szybciutko!!! Dzisiaj znowu różaniec za Majcię. Kochany dzielny szkrab!!!!
 
Kochana Majusiu tak sie cieszymy :-) jak dobrze ,ze juz lepiej :tak:kochamy Cie Malenka ,i oby tak dalej ....dzieki Bogu ...Amen
 
Nie było mnie trochę, sorki:-(
A tu takieeeee emocje
O rany:szok:

I się poryczałam i teraz się już uśmiecham:tak:
Och... Majeczko kochana pszczółko... WALCZ!!!
MMM - przesyłam wirtualne buziaki i przytulaki:-)
 
Ahh...czytam i ryczę...ale ze szczęścia...że ta "Nasza" Majeczka taka silna, taka dzielna!!! Ahhh :)))
Ale nie moze być inaczej....Monika z Marcinem są naprawdę fantastyczni....już wiedziałam o tym kiedy znałam Monikę wirtualnie...ale od dnia w którym poznałam Monikę, Marcina i Maję przekonałam się że jest w nich wielka siła...i tak ogromna miłość że Maja dobrze wie o co walczy!!!
Jestem naprawdę wdzięczna Bogu że mogłam ich poznać i...w całym tym wielkim wirtualnym swiecie trafiłam na ich historię....

Majeczko kochana...walcz skarbie bo tyle miłości...od rodziców, rodziny i "obcych" chciałoby mieć niejedno dzieciątko....KOCHAMY CIĘ TU WSZYSCY SKARBEŃKU I CZEKAMY NA TWOJE WYJSCIE DO DOMKU!!!!
Buźka dla was wielka...śpijcie dobrze!!!
 
reklama
Zaglądam tutaj, bo Pan Chrapidło nie daje nam spać :no:...

A tu inny świat, tyle optymizmu, i tyyyle miłych słow pod naszym adresem - az nie przywyklam:zawstydzona/y:

Ja też już po Różańcu i gorących prośbach do Bozi o powodzenie jutrzejszych decyzji i dzialań.

No nic, musze kończyć - ktoś musi klaskać na burczybrzusia , a ręce mam zajęte...
Dobranoc, milych snów....:sorry2:tylko pozazdrościć he he...
Ps. Jutro znowu idziemy całą ekipą powalczyć o przeniesienie kolegi he he
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry