reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No to moditwy będą słane jeszcze mocniej!! Będzie dobrze! Monik jak pójdziesz do Mai o 16 to przekaż Jej całuski ode mnie!! Zosi również! :)
Dla Ciebie i Marcina również przesyłam całusy i gorące uścicki!!!
 
reklama
No pewnie ze bedzie dobrze...Majeczka jest silna kobietka:) czekam na nowe dobre wiesci...



ps.mam pytanie,bo wyjechalam jeszcze przed zmiana wojewodztw i sie nie za bardzo orientuje:)...Gliwice to jakie wojewodztwo:) potrzebuje na juz;)...dzieki
 
Witam wszystkie dobre duszyczki i całą rodzinkę MMM :-)
Mam nadzieję, że niebawem dostaniemy wiadomości że u Mai jest lepiej. Nie ukrywam że czekam na powrót doktora Wojtalika, mam do niego jakieś zaufanie i czuję, wierzę że on Mai pomoże :tak:

Tryzmaj się Maju!

paaaa
 
faktycznie slaskie...:)...ciagle nie ma nic od Moncika:(...wracam wieczorem i mam nadzieje ze beda dobre newsy:)...Majeczko walcz robaczku...
 
Eva jesli chodzi o ścisłość, to Gliwice to Górny Śląsk, ale województwo pisze tylko Sląskie.
Po odwiedzinkach...
Mai założono duzo większy dren do brzusia i caly czas z niego leci, co ułatwia małej oddychanie. Poza tym delikatnie zmniejszono tlen na 95%.Uspiona i uspokojona lekami, ale zareagowala na nasz masaż główki. Kochnie takie nasze małe. Powiem wam, że dietetycy ustalili dla niej nowe, dodatkowe odzywki, i juz widac, że spadek wagi sie zachamował, buzka ladniejszbona obrzęk to mi nie wygląda.

Zosieńka znowu nam sie posypała. Obrzękla...oslabła...jak widać, każde dziecko ma w kratkę.

Jutro z rana bedziemy wydzwaniac na oiom czy przypadkiem nie szykuja Mai do cewnikowania.

UWAGA ! - PANI REDAKTOR fAKTU POINFORMOWAŁA MNIE, ŻE MAJĄ WYDAĆ HISTORIE MAI W 3 ODSŁONACH. PIERWSZA BEDZIE JUZ WE WTOREK, DRUGA W SRODE I CZWARTEK. tEGO PLANU SIE TRZYMAMY. BEDZIEMY POLOWALI NA KIOSKI :)
Do uslyszenia.
 
O, to dobrze, że Maja lepiej wyglada, musi być lepiej. Mońcik, trzymajcie się cieplutko. A fakta kupię napewno.
 
Moniko, super, że u Mai stabilnie i z odżywianiem przypasowali. Powoli wszystko wróci do normy. Na pewno i Wojtalik ruszy leczenie do przodu. Lekarze zawsze boją się podejmować decyzje bez konsultacji z profesorem, jeszcze takim wybitnym. Wiem coś o tym... Nikt nie chce popełnić błędu i oglądają się na pewniaków...

Zosia też ruszy do przodu. Niestety, to wymaga czasu, jak się okazuje duuużo czasu.

Pozdrawiam ciepło MMM, Zosię i jej Rodziców, wszystkie chore, cierpiące dzieci i wspaniałe e-cioteczki!!!

Pa!!!
 
reklama
Monika, dobrze ze nie jest gorzej i Majeczka pomalutku bedzie szla do przodu:-). Pomalutku i do celu, tyle juz zniosla ze i z reszta sobie poradzi. Trzymamy kciuki za Was wszystkich i tez zrobimy nalot na kiosk:-). Trzymajcie sie dalej tak dzielnie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry