reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wiedziałam, wiedziałam że dziś Majunię zamkną, teraz tylko się obudzi i będzie dobrzała.Hurraa!!
Kochana Kruszynka Malutka, Jezuu jak się cieszę!! Brak mi słów.
Nie ustawajmy w modlitwach, pomóżmy Jej przejśc przez to wszystko do końca.
Majuniu jesteś WIELKA!!
Cała trójka MMM- jesteśmy z Wami.
 
Uff, oby juz teraz wszystko poszło po myśli lekarzy:-)

Majeczko jesteś niesamowita!:-)
 
No nareszcie doszlam do domu,kurcze! :-p :-D

Huuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Jak ja sie ogromnie ciesze,ze Majunia juz zaszyta,ojeeej! :-) :-) :-) Wiedzialam! Wiedzialam,ze dzis bedzie cudowny dzien dla tej malej pszczoleczki!!! Jupiiiiii! Normalnie,az sie chce krzyczec i skakac z radosci! :-) :tak: :-) Nie moge powstrzymac lez wzruszenia... :zawstydzona/y: :-D :-D :-D


Monika,jestem Ci ogromnie wdzieczna,ze w koncu zlapalas nieco sil,bo kurcze,bardzo mnie smucilo,ze zaczynalas watpic... Ale widzisz,to nie bylo potrzebne,bo wszystko idzie po dobrej mysli! :tak: :-) :-) :-)

Madziu,jestes wielka! Dzieki Ci za te wsparcie dla MMM! :blink:

Ufff,to teraz czekam na kolejne wiesci o naszej malej dziewczynce. :-) Mam nadzieje,ze szybciutko zaczna ja wybudzac! :tak:
 
Uffffffffffffffffffff............. Super:-):-D:-D:-D:-D.

Dzielena dziewczynka;-):-):-D.
 
Tak bardzo się cieszę:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Cieszę się i boję .... żeby wszystko było dobrze, żeby Maja miała się dobrze, żeby wszystko było ok. .... Będę się modlić o zdrówko dla Mai i jak najlepsze nowiny od Mońcik po wizycie o 16:00.

Pozdrawiam wszystkie dobre dusze. Cieszę się, że są na tym świecie jeszcze dobrzy ludzie, tacy którym nie obojetny jest los innego człowieka. Każda z Was daje mi wiarę w dobro człowieka :tak: Wielkie Dziękuję:-)
 
reklama
:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-)

li-6403.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry