reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Weroniczko!!!! Życzę Ci zdrówka, zdrówka, zdrówka oraz radosnych dni i beztroskiego dzieciństwa

Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,

masz już jeden roczek więcej :)
i ja dokładam się do życzeń:tak:
Weroniczko życzę Ci wszystkiego co najlepsze w życiu, przede wszystkim zdrowia!!!

Mońcik płacz... jeśli tylko czujesz taką potrzebę, płacz... łzy pomagają... trzymaj się kochana i niech Bóg będzie z Tobą, a Ty z Nim w każdej sekundzie

Zosiu kochanie walcz, Justynko modlę się o Was
 
reklama
Moniko nie wiem co mam Ci napisać żadne słowa i tak nie ulżą w waszym cierpieniu Pisałaś żebyśmy nie przestawali sie modlic nie przestaniemy na pewno możesz na nas liczyć.
modlimy się za was ża ukojenie waszego bólu i za waszą córeczkę Majeczke!!!
Ja nie znałam waszej historii dopiero znam ją od nie całego miesiąca Ale Majeczka bardzo mocno utkwiła w moje życie i na zawsze w nim zostanie .Modlę się za nią cały czas!!!!!!!!!
A jeśli chodzi o twój ból który rozwala ci serce i każdy milimetr ciała to w ogóle Ci się nie dziwie i płacz kochana to pomaga .Lepiej wylać żal,smutek niż tkwić go w sobie bo to jest gorsze.
My mocno przeżywamy i płaczemy razem z Tobą!!!!!!
Nie umiem nawet sobie wyobrazić tego bólu który wy przeżywacie z Marcinem.
Ale mogę Ci powiedzieć tylko jedno czego jestem na 1000% pewna że,ten ból cierpienie i tęsknota zostanie i to bardzo szybko wynagrodzona!!!!!!!!!!!

ps. Zosieńko biedna perełko walcz kochana nie poddawaj się.Modlę się o Ciebie i twoich rodziców.Kochani badzcie dzielni.


(*)(*)(*)Majeczko pszczółko Nasza!!!!! Jesteś bohaterką wielką!!!
 
Ach życie, niepojęte dla mnie......

Moniko nawet sam Pan Jezus zapłakał nad śmiercią swego przyjaciela Łazarza.


Ja mocno wierzę w Boga szanuję jego wolę i zawsze będę szanowała mimo przeciwności losu, które napotykam na swojej drodze ale nie rozumiem czemu Pan Bóg o tak wielkim miłosierdziu pozwala na to że cierpia takie maluszki, czy Go serce nie boli jak wie co one musza przechodzić, przeciez one niczym nie zawiniły...
 
Moniś płacz ile trzeba.....to nie jest oznaka słabosci....ja płacze razem z Tobą kochana....:((((((

Jeśli chodzi o wieniec: wstępnie zamówiłam...będzie na podkładzie w kształcie serca(takim z pustym środkiem, nie pełnym)...z białych róż, dużo zielonego...w srodku delikatnie(żeby nie było za ciężko) będą delikatne różowe różyczki, i takie białe delikatniutkie kwiatki...Jeśli chodzi o szarfę...atłasowa byłaby za gruba na ten wieniec...więc będzie ta normalna...pani florystka mówi ze nawet myslałaby o tiulowej ale na takiej nie można by nic napisć :(.....kiedy wybierałam ten wieniec....miałam "kluchę w gardle"...jak powiedziałam pani dla kogo i że ma byc wyjątkowy, delikatny i najpiękniejszy jaki może zrobić ....miała łzy w oczach...ahh...ciężko mi było!!! :(

Jeśli chodzi o pieniążki....to mamy 1610,50 gr....na chwilę obecą....być moze jeszcze jakieś przelwy dojdą to wam jutro powiem. Mam przelewy od 72(!!!) osób...plus jeszcze ja i moja siostra.
Poprosiłam o wydruk....jednak mam podane tylko nazwiska, niektóre długie nawet tylko w części. Pani nie wydrukowala mi tytułów wpłat...wiec na dzień dzisiejszy nie mogę wam wysłać maila z potwierdzeniem o otrzymaniu przelewu, ale obiecuję ze jak przyjdzie mi listownie wyciąg z banku to każdemu z osobna napiszę i podziękują. Bo tam powiny być takie informacje. Ale mozecie mi wierzyć że nie zginie ani jeden grosz od was!
Aha...cenę wieńca będę znała jak na spokojnie pani sobie wyliczy. Moze jutro?....
I co myslicie o tym wieńcu...dobrze wybrałam???? Bardzo bym chciala żeby sie Majcikowi podobalo....ahhhhhhhhhhhh :(((
 
Weroniczko .......wszystkiego dobrego dziecinko....dużo zdrówka i uśmiechu....:)
Niech spełniają się Twoje marzenia, a każdy dzień jest tym najpiękniejszym!
Buziaczki królewno!!!!!
 
No pewnie Madziu, masz naprawde kochane serduszko, wiadomo kiedy ostatnie pożegnanie?

Chcialłabym wtedy iść na spacer z Quintusiem w najpiekniejsze miejsce u mnie w mieście, taki dziki park z łabędziami i modlić się razem z Wami za naszego aniołka.
 
Madzia na pewno dobrze wybralas :tak:pogodzilas wszystkie propozycje :tak:
moim zdaniem nie powinnas sobie zawrac glowy potwerdzeniami przelewu.gdyby bylo cos nie tak pieniazki wrocilyby na nasze konta ......chyba ............:sorry2:
 
reklama
Madzia, na pewno dobrze wybralas :tak:
Pieniazkow sporo sie udalo zebrac i jeszcze na pewno dojda (ja zrobilam przelew dopiero dzis rano :zawstydzona/y:).
A moze reszte co zostanie Moncik dolozy za jakis czas do jakiejs plyty czy pomniczka (nie wiem co beda robic) dla Majeczki - no chyba ze juz cos maja...
Zreszta to juz wylacznie ich decyzja...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry