reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witam, jak każdy dzień tak i dzisiaj zaczynam od forum :zawstydzona/y:
nadal jest mi źle i tak smutno :-(, nie potrafię się pogodzić z tym wszystkim, obiecałam sobie, ze już nie będę płakać a oczy znowu mokre od łez :-:)-:)-(
 
reklama
Wszystkiego dobrego dla Weronisi :tak: z okazji urodzin! Dużo zdrówka!

Majciu dla ciebie buziaki kochany Aniołku!

Usciski dla Monisi i Marcina, przytulam Was kochani.
 
Moniko i Marcinie - razem z chłopcami co wieczór modlimy się za Majeczkę.
Życzę Wam dużo siły abyście razem dali radę się pozbierać.
Asia z chłopcami
 
Chciałabym coś napisać ale brakuje mi słów.....Podziwiam cię Moniko, że nie tracisz wiary w Boga. Każdy z nas ma swój cel na ziemi. Maja dała nam miłość, sprawiła,że tyle ludzi połączyło przykre tylko,że to w takiej tragedii.
Dzieki Tobie Maju zrozumiałam jaka cenna jest każda chwila z moim dzieckiem.Nie warto ja marnować na gniew, krzyk , złość.Miłosć tylko na to te chwile można przeznaczyć. Moniko i Marcinie , Maja jest wspaniałym dzieckiem zawsze pozostanie w naszym sercu.
Kruszynko jesli mnie tam słyszysz podziwiam cię za twoją wytrwałość w bólu, mam nadzieję,że teraz z Aniołkami jest ci tam dobrze. Dziękuje ci .......
[*]dla Maji
 
Weroniczko , aniołku kochany,życzę ci dużo uśmiechu, radości , wytrwania w bólu a przede wszystkim zdrowia. Abyś mogła cieszyć się miłością swoich rodziców i bliskich. Także szczęśliwego dzieciństwa. Życzy E-ciocia z Karolinka
 
... również zaczynam dzień od tego forum i na nim go kończę ... :-:)-:)-(

Monisiu, Marcinie modlę się cały czas o siłę i wytrwałość dla Was oraz o szczęście, które bezsprzecznie stanie jeszcze na Waszej drodze ... wierzę w to gorąco ... przytulam ...

Majuniu kochana
[*]
[*]
[*]


Weronisu w dniu Twoich urodzinek życzę Ci również zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka, bo ono jest najważniejsze. Buziaki dla Ciebie Maleńka!!!
 
WERONICZKO ŻYCZĘ CI TYLKO SAMEGO ZDROWIA BO ONO JEST NAJWAŻNIEJSZE ŻADNYCH ZŁAMAŃ JUŻ WIĘCEJ!!!!KOCHANIUTKA BYŚ NA DRODZE SPOTKAŁA TYLKO SAMYCH ŻYCZLIWYCH LUDZI O WIELKICH SERCACH!!!!!!!!!:tak::-):happy2::tak::-):happy2::tak::-):happy2::tak::-):happy2::tak:
UŚMIECHU NA TWARZY I POGODY DUCHA !!!!!!!!!!!!

ŻYCZY E-CIOTECZKA Z NADIĄ I ZUZANNĄ
klaun z kwiatem.gif
 

Załączniki

  • anioł z kwiatami.gif
    anioł z kwiatami.gif
    2,9 KB · Wyświetleń: 312
Ja też nie mogę zapomnieć.

Modlę się za Monikę i Marcina i za tego maleńkiego aniołka.

Weroniczko - duuuuuuuuuuuuuuuużo zdróweczka :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Majeczko ciagle tu zagladam i modlę się za Ciebie i Twoich rodziców.
Jesli mnie słyszysz tam z Nieba to wiedz że jestem z Ciebie dumna i pokazalaś nam wszystkim jak mozna walczyć do końca Tyle ludzkich serc połączyłaś dziecino kochana.........Ile ludzi Ci kibicowało i nadal kibicuje Twoim Rodzicom
Majeczko wspieraj ich z góry z nieba Oni tego potrzebują!!!
Nigdy Cię nie zapomnę!!!!

(*)(*)(*) Majeczko Pamietam na Zawsze!
 
reklama
ja tez witam,jak zwykle zagladam tu z rana.......
Wszystkiego dobrego dla Weroniczki

Moniko,Marcinie...caly czas myslami jestesmy z wami...przytulam mocno!!

dla naszego Aniolka(*)(*)(*)


Madziu,dziekuje!!jest mi lepiej po twoim poscie:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry