reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Super optymistyczne wiesci da dziewczyna rade:-):tak:
Z Zosia tez bedzie lepiej mniejsza jest i wiecej czasu potzrebuje;-)
Dobranoc wszystki i jeszcze raz wielkie dzieki za zyczenia dla mojej malej diblicy:-D
 
reklama
Witam!!
Będziemy się gorąco modlić o Maję!!!
Ja dzisiaj podwójnie nerwowa, bo ma się okazać czy małe nienarodzone dziecko rozwija się dobrze, czy nie. Modlę się więc wierzę, że jednak będzie wszystko w porządku!!! MUSI BYĆ!!!!!!!!!
 
Witam!

Czekam na dobre wieści!!!

Pomodlę się za dzisiejszy dzień!!!


li-6403.png
 
Witam się i ja i trzymam kciuki za ekstubację i za to żeby Majunia oddychała bez respiratora już zawsze :tak::-):-D
 
Dzien dobry:-)
My tez wczoraj slalysmy zdrowaski dla Majki:tak: i od samego rana o niej nieustannie mysle:tak:
Wierze ze wszystko pojdzie latwo lekko i pomyslnie;-):-p

Hania za twoja prosbe tez sie pomodle :tak:
 
Dzieeeen dobry bardzo! :-)

Sliczne mamy dzis slonko za oknem. :tak: Mam nadzieje,ze oznacza ono same wspaniale wiesci na temat stanu zdrowia Majuleczki. :tak: Wierze,ze dzis jest TEN DZIEN! Wszystko sie uda! :tak: :tak: :tak:

Buziaki dla Ciebie Pszczoleczko i dla Twoich Rodzicow! :blink: :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry