reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Monika pewnie szykuje się na odwiedzinki u Majki. ;)
Ucałuj ode mnie Majeczkę i Zosię!! Pozdrów również Justynę.
Całusy dla Ciebie Moniś i Marcina!!!
I dla wszystkich E-cioteczek i ich rodzin uściski na nadchodzący wieczór!!!
Ja idę czekać na Męża wracającego z pracy, a potem chyba położę się, bo ciągle źle się czuję... :(
Życzę Wszystkim spokojnej nocy!!!
 
reklama
Jejus,jak super! Coraz mniej respiratorkowych oddechow,hurrraaa! :-)
Cos czuje,ze jutro bedzie podjeta proba odlaczania... :tak:
Tym razem na pewno sie uda!!! :tak: :tak: :tak: Innej opcji nie ma! :no: :-) :-) :-)


Moniczko,ufff,to odetchnelam. :-) Mam nadzieje,ze przypadlo to Majuni do gustu. ;-) i przepraszam raz jeszcze,ze tak skromnie... :zawstydzona/y:

BUZIA OGROMNA DLA MAJUNI,ZOSIUNI I ICH RODZICOW!!!
:blink: :blink: :blink:
 
Wieczorna wizyta baaardzo krótka ;(
Maja wyciszona lekiem, az sie przestraszyłam, że coś nie tak, ale lekarz uspokoił, że wszystko jak wczesniej.
Kochane, mogę mieć od jutra problem z netem bo Marcin jedzie zaraz do domu, zostawił mi wadliwego laptopa, a on różnie z tym swoim działaniem. Jak coś to będe pisala do stałych łączników :) w końcu tyle ma się wydarzyć !!!

Tymczasem, do jutra. Zmykam na modlitwę.
 
Moniś to modlimy sie wszystkie dzisiaj gorąco:tak::tak::tak::tak::tak:
UDA SIĘ WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)
Jak to dobrze, że bez zmian....Pewnie ją wyciszyli żeby spała spokojnie, głęboko i nabierała sił, na wielka próbę:-):-):-):-):-):-):-)
Majeczko wypoczywaj, ćwicz oddechy i nabieraj sił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobrej nocki wszystkim
cioteczki-wielka modlitewna mobilizacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-):-):tak:
 
Pewnie ją wyciszyli żeby spała spokojnie, głęboko i nabierała sił, na wielka próbę:-):-):-):-):-):-):-)

Ja tez tak mysle!!!

MAJECZKO,trzymamy kciuki za Ciebie i powodzenie w odlaczanku od respiratorka! :tak: :tak: :tak:

MONICZKO,predko po wizycie dawaj znac,czy wiadomo juz cos wiecej. :-)

Dobrej nocki MMM i wszyscy e-kibice! :-)
 
No to super że u Majeczki wszystko dobrze...ja też czuję ze to jutro będzie ekstubacja....oby Majulka ładnie dała sobie radę! Też zaraz zmykam na modlitwę. śpijcie dobrze e-cioteczki...i oczywiście wy MMM!
Maju kochanie...trzymamy kciuki!
 
Pomodle się i ja, żeby tym razem był pełny sukces i trwała ekstubacja. I sio z tego oiomu na normalny oddział, żebyście się mogły sobą nacieszyć :-)
 
reklama
Super!!!

Tak się cieszę!!!

Buziaki dla MMM, Justyny i jej dzielnej córci i dla Was e-cioteczki!!!

Dobranoc!!!

li-6403.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry