reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kochani....Majka jest ekstubowana od około godzinki. Narazie sytuacja wygląda tak: Radzi sobie, zmęczenie Monika ocenia na mniejsze niż przy pierwszej próbie, gazometria wyszła tak ładna jak nigdy, nawet na rurce takiej nie miała. Jednak lekarze twierdzą ze osłuchowo ma spore szmery, świsty i przeciągi. Dają jej czas do dziś, maksymalnie do jutra! Jeśli się nie powiedzie to zrobią tracheo...
Prośmy Boga najpiękniej jak potrafimy zeby pomógł Majce jak tylko może, zeby już oddychała sama....i nie musiała mieć żadnego wspomagania oddechu!

Monika jak laptop jej odpali to napisze potem. Ja juz z nerwów nie mogę...ahhh...idę się modlić. Musi się udać...poprostu musi!!!!!!!


Sorki ze tak na dwa razy pisałam ale mały coś mi wcisnął...i tak poszło ;)
 
Az mi dreszcze przeszly po calym ciele! :tak: :tak: :tak:
MAJECZKO,ja wiem,ze tym razem sobie poradzisz! Na pewno obedzie sie bez tracheotomii!!! Na pewno!!!
Daj z siebie wszystko i pokaz raz jeszcze tym lekarzom,jaka jestes silna i jak bardzo zalezy Ci na wlasnym oddechu!!!

Jeju,juz bym chciala,zeby ten dzien sie skonczyl,tak samo,jak ten jutrzejszy... Zeby juz bylo wiadomo,ze tracheotomia jest niepotrzebna!
 
Majeczko jesteśmy z Tobą modlitwą! :tak: Tym razem sie uda, my to wiemy, ale jeszcze się pomodlimy, żeby lekarze nic już niepokojącego nie słyszeli i przekazali Twojej mamusi dobre wieści o 16-tej!!!

Trzymaj się Kruszynko: wdech-wydech, wdech-wydech...;-)


li-6403.png
 
reklama
Ja też wierzę,że Majcik poradzi sobie!!!!!!Musi dać radę...oby obyło się bez tracheo....Panie Boże dodaj jej sił, zeby oddychała sama....
Majeczko daj z siebie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry