reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mam nadzieje że wszystko dobrze sie powiedzie MUSI SIE UDAC ZEBY NIE BYł JUZ ZADEN RESPIRATOR POTRZEBNY.MAJECZKO KOCHANA TRZYMAMY KCIUKI :-):-):-):-):-):-);-);-);-);-);-);-);-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE WIERZYMY W CIEBIE .JA I WSZYSTKIE E-CIOTECZKI. CZEKAM NA DOBRE WIESCI I NA ZADNE INNE.BUZIACZKI MALENKA MODLIMY SIE ZA CIEBIE.Zobacz załącznik 63655

anioł z serduszkiem.gif
 
reklama
Boję się ... Boże żeby się jej udało, żeby nie trzeba było już tej tracheotomii robić, proszę ...
 
Będzie dobrze!!! Maja sobie poradzi!!
Dziś dzień dobrych wieści!
Moja koleżanka, którą poznałam w szpitalu, po ciężkich i smutnych przejściach w pierwszej ciąży, dzisiaj urodziła zdrową córeczkę!!! To pierwsza dobra wiadomość. ;)
Druga, to ekstubacja Mai!!! Wierzę, że się uda i nie trzeba będzie robic tracheotomii!!!
A na trzecią jeszcze czekam - nienarodzone dziecko - jeszcze nie wiadomo co i jak.
Ale modlę się i wierzę, że będzie dobrze!!!
 
My mamy za to dzis dzień złych wiadomosci:-(, ale mam nadzieję że ta o Mai wszystko odmieni i będzie już dobrze trzymam kciuki za naszą pszczółkę;-).
 
Oh..ja też sie boję! Ale musi być dobrze...bardzo w to wierzę...
Szkoda mi Moniki bo napewno ma taką nerwówkę że hoho!!!
Przytulam was MMM
Maju...oddychaj skarbie...tylko oddychaj spokojnie a będzie już coraz lepiej!
 
wierze ze bedzie dobrze :)

ja od dluzszego czasu Mala Duza dzielna dziewczynke ze podola i juz niedlugo przejdzie na normalny oddzial..:tak:

mam prozbe ..podajcie mi adres majuni na priwa...bardzo prosze..nie zdazylam wyslac karteczki urodzinowej wiec wysle spoznony prezencik :tak: aby dodawal jej sil .. i towarzyszyl w szpitalu
 
Nooo to kciuki na maksa zaciśnięte :tak::tak::tak:
Maju bądź silna,po co Ci ta rurka !!!
Mońcik,trzymajcie się!!!
 
hej dopiero ze spacerku wrocilam:-) a tu takie super wiesc:tak:
wiecie a ja sie nie boje wierze ze mamy juz z gorki:tak:
 
reklama
Ja Tez Wierze że Maja Sobie Poradzi I Zadziwi Nas Wszystkich, Przeciez To Taka Silna Dziewczynka :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry