reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Maju...zbieraj siły :tak: żebyś jak już wyjmą Ci respirator mogła pokazać wszystkim jak umiesz ślicznie oddychać sama...

Modlę się nadal...
 
reklama
Uściski dla Majuni i przesyłam pozytywne fluidki :tak:, żeby się Malutka zebrała i przetryzmała to odłączenie respiratora i dzielnie oddychała sama już zawsze. Będę się gorąco modlić, żeby ekstubacja się udała i żeby żadna tracheotomia nie była potrzebna :no:
 
I my kciukasy zaciskamy mooocnooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majeczko daj z siebie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czuję że poradzi sobie:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
A ja mam dla Mai jeszcze to !!! :tak::-D:-);-):cool2:


1715oo6.gif
 
Trzymamy Kciuki Za Majeczke:-):-):-):-):-):-)Wierzymy W Ciebie Malutka Trzymaj Sie Kochana Badz Silna I Pokaz Wszystkim Jak Bardzo Chcesz Zyc Modlimy Sie Za Ciebie I Jestem Na Bierzaco Z Babyboom I Czytam Wszystkie Posty:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:dasz rade Malutka Nie Ma Innej Opcji Wogóle .
 

Załączniki

  • misio kocha.gif
    misio kocha.gif
    14 KB · Wyświetleń: 13
  • Picture 3.jpg
    Picture 3.jpg
    5,3 KB · Wyświetleń: 158
Moniś zaraz spotka się z Mają, mam nadzieję że się dziewczyny sobą nacieszą i że Majunia w dobrej formie.

Byłam na stronie Mai w menu wydarzenia mozna porównać sobie jak wyglądała Maja jeszcze kilka tygodni temu a jak teraz, widać kolosalną róznicę, oczywiście na plus :tak::-):-D Kochana dziewczynka, kuruj się malutka, ściskam Cię gorąco!

Będę się gorąco modlić żeby ekstubacja się powiodła i żeby respirator już nigdy nie był Ci potrzebny
 
Majeczko...jestes dzielna wojowniczka i napewno poradzisz sobie bez respiratorka:tak::tak:...my sie modlimy zeby Bozia dodala Ci sil...Bedzie dobrze:tak::-)...
Pozdrowionka dla wszystkich...
nika buzialki dla Michasia;-)
 
Hania widze ze sie rozpedzilas z zalacznikami :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Trzymamy kciuki by u Majki bylo wszytsko ok ;-)
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D
Mońcik,oczywiście kciuki na maksa,jak zawsze;-)
A 10 oddechów na minutę,to przecież praktycznie sama oddycha:tak:
Pa.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry