reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ale fajnie, że wszystko ok:-):-):-):-):-):-)
Majeczko jesteś niesamowita :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
a za maluszka mocno mocno się modlimy i wierzymy, że sobie poradzi :tak::tak::tak:będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A Ty Majeczko teraz się sprężaj i na POP maszeruj:tak:;-) bo stamtąd to już bliziutko do domku:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
U naszych dziewczyn w sumie bez zmian.
Ze względu na bardzo skrajny stan sąsiadującego dziecka, zdecydowalismy się wyjść juz po paru minutkach. Nie trzeba zgadywać, że rodzice patrzyli, jak ich maleństwo gaśnie.

Nie wyobrażam sobie, gdyby....echhh.....musi być dobrze.
 
Biedne to Maleństwo... może jednak nie zgaśnie :-( Trzymam kciuki!!!
Dobrze że u Majuni lepiej :-) :tak: Trzymam kciuki za dalszą poprawę! :-)
 
Dobrze,ze u "naszych" dziewczyn ok:-)
A to maleństwo...jejku,aż mi się "coś" robi,czemu tak jest na tym świecie...:no:
Może jednak się uda.Napisz nam jutro Mońcik,co z nim...
Dobrej nocki.Pa.
 
Biedne Maleństwo... A może nie zgaśnie?? Może znów wydarzy się jakiś cud??? Odmówię przed snem Zdrowaśkę.
Dobrze, że u Majuni stabilnie. Wierzę, że będzie lepiej!! Tyle modlitw w okresie Świąt - gdy jesteśmy po spowiedzi - Pan napewno ma to na względzie. ;)
Śpijcie dobrze Dziewczęta w Poznaniu, Moniko, Marcinie i wszystkie E-cioteczki z Pociechami!!!
 
Jejku....ja też odmówie za tego maluszka Zdrowaśkę...to straszna tragedia...taki ból dla rodziców...Boże...błagam pomóż temu dzieciątku...niech okres Świąt i im kojarzy się dobrze!
Monika wiesz że my całym sercem jesteśmy z wami...ja cały czas mysle o Majce i modle sie o zdrowie dla niej. Jestem ciekawa jak będzie jutro...oby znowu był kroczek do przodu.trzymam mocno kciuki!!!!

Wspóczuję wam że chodząc do Mai macie taką huśtawkę emocjii....bo u Majki lepiej....a jak się patrzy na taką tragedie obok to serce krwawi...wiem coś o tym :((((
Trzymajcie się! Przytulam was mocno dzielni rodzice :)
Dla Majeczki specjalne całuski od Filipka...
 
Witaj Moniko!
Już minęły święta w szpitalu, nie takie pewnie straszne jeśli Majeczka stabilna i po troszku do przodu.
Życzymy Wam aby tak dalej, powoli, cierpliwie.... i ciągle do przodu. Trzymajcie się mocno. Ściskamy Was.
Kasia z Malwinką.
 
Jak dobrze, że Majeczka wraca do zdrowia. Oby tak dalej a niedługo będziecie już ze sobą cały czas.
Szkoda mi tego Maluszka ... miejmy nadzieję, że da radę. Trzymam kciuki.
 
reklama
Ciesze sie ogromnie ze u Majeczki stabilnie...:tak::-)...Twardzielka nasza kochana:-)
Mam nadzieje ze jutro tez zastane tu dobre wiesci...

:-(bede sie modlic za to malenstwo ktore ma dzisiaj gorszy dzien...mam nadzieje ze poradzi sobie...

Pozdrawiam M,M i wszystkie bb ciotki...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry