reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Magdalenas0, jakoś Twoje posty na razie bez echa przeszły, a pewnie wiesz mnóstwo rzeczy, które mogłyby okazać się przydatne! Gdzie Twój synek jest leczony, kto go operował? Jaką ma wadę? Do kogo Twoim zdaniem dobrze byłoby się zwrócić?

Zarówno dla Twojego maluszka jak i dla Majeczki ogromne buziaki i życzenia zdrowia!!!!

Może - skoro jak piszesz jesteśmy w czołówce w kardiochirurgii dziecięcej - jednak ktoś powie "tak, zoperuję Maję i będzie dobrze?".
 
reklama
prośba do dziewczyn anglojęzycznych:
napiszcie meila do tej fundacji, albo djacie mi ładny list po angielsku, to ja wyśle...
Sultan Bin Abdulaziz Al-Saud Foundation

ten Sultan Bin Abdulaziz Al Saud rodziny królewskiej Arabii Saudyjskiej finansuje w Polsce badania jednego z kleintów mojego męża (temat biomechaniak kręgosłupa. a kręgosłup niedaleko serca :-) ). mysle że warto.
 
Napiszę krótko, bo Maja walczy z dolegliwościami :( zakaszle mi się bidula :((((

TVN powiedział, że nic nie może, ale to co zrobią to uderzą do programu Uwaga, aby zrobic materiał o Mai - ale niczego nie obiecują.
Polsat nie ruszy, jak nie będę miała kompletu dokumentów, a wyniki badań dopiero idą do USA. Narazie nic nie mogę zrobić aby to przyśpieszyć.
Projekt do gazety Profesjonał gotowy, jutro Pani Monika bedzie go przedstawiać itd, dowiem się pozniej więcej.
Dalej...ponieważ Maja od wczoraj gorzej się poczuła(krążenie?) ... a mnie serducho pęka, zadzwoniłam do Dr Wojtalika z prośba o zapoznanie się z naszą wadą...bo boję się, że jesieni nie przetrwamy, jak ta pogoda juz wykańcza mi dziecko. Pan dr otrzyma jutro materiały i da znać czy może pomóc. Dał troszkę nadziei, bo mówi że juz operowal trudne przypadki atrezji. No ale musi zobaczyć jej badania.

Ok, uciekam bo mała się męczy....a mnie już żoładek boli.
Dziękuję wszystkim....
 
Acha, bardzo ważne...
mama podrzuciła mi namiary na najbogatrze firmy, do któryc można pisać o pomoc...może się juz powtórzymy, ale prosze piszcie ze mną...

GREG. MARIAN CZERNY
UL WROCŁAWSKA 10
44 - 100 GLIWICE

PROLAN SP Z O.O
UL. SOWIŃSKIEGO 3
44 - 100 GLIWICE

kurcze, dopiero teraz zajarzyłam, że to w naszym mieście. no nic, może ktoś znajdzie namiar na nich na necie?? i da sie wysłać przez neta?? Ja dzisiaj juz nie dam rady, a zależnie od samopoczucia Mai, nie wiem jak bedzie jutro. Ale jjak sie uda to wyślę tez tradycyjna pocztą.
 
Biedne Dziewczyny... Cy to wszystko musi tak długo trwać?? Te formalności, papiery, kasa. Brak słów!
Myślę o Was!!!
 
Monika, ten doktor Wojtalik operował właśnie Maciusia-synka Magdalenas0, wiem bo czytałam bloga Maciusia. Może Magda coś podpowie, na blogu bardzo chwali tego doktora pisze o nim " skomplikowanej operacji podjął się wspaniały człowiek prof. dr. hab. Wojtalik ".
Może jednak da się zoperować Majeczkę w Polsce.

Przesyłam buziaki dla Ciebie, Mai, pogodna jest okropna nawet dla zupełnie zdrowego człowieka, a co dopiero dla Majuni, bądźcie dzielne dziewczyny!

Dla Maciusia i jego mamy też przesyłam pozdrowienia i życzę wszystkiego co najlepsze, żeby Maciuś był zdrowy przede wszystkim!


Ja dziś napiszę do Uwagi raz jeszcze (już kiedyś pisałam), skoro uderzy tam fundacja tvn, to warto też napisać, żeby Uwaga znała już tę sprawę i poszukam jakichs namairów na te firmy z Gliwic.

Już znalazałam :)

Oto email do firmy prolan:
biuro@prolan.gliwice.pl

A stąd można wysłać email do firmy greg ....
Wyślij wiadomość do: Greg Firma Prywatna Marian Czerny

Właśnie piszę do nich i do Uwagi.
 
Znalazłam też e-mail do biura Mariana Czernego:
office@greg.com.pl

A to e-mail do uwagi:
uwaga@tvn.pl

Ja już napisałam, teraz kolej na Was :)

PS. Jak wysyłam do firm to w tytule pisze do kogo, a nie o co chodzi, bo przeważnie niestety e-maile z prośba o pomoc administratorzy wywalają od razu do kosza ....
 
Swietnie Nika...udało ci się zebrać namiary.

Dostałam właśnie maila od dr Wojtalika, że czeka na przesyłkę z wynikami Mai, to zaraz się zapozna i da znać. Ja też słyszałam o nim sporo dobrego, sam tez powiedział mi, że zajmuje sie takimi przypadakami bardziej niz jego koledzy, raza, że teraz wrócił z misji...gdzie operował i szkolił operować innych. W tym był też bardzo trudny przypadek atrezji. No cóż, zobaczymy, nieraz już miałam nadzieję, a po konkretnym zbadaniu Mai, okazywało się, że...jest ciężko - i na tym się kończyło!

To by było ogromne szczęście, gdyby udało nam się w kraju ale lekarz musi byc naprawdę przekonany, że jest w stanie jej pomóc. Dlatego prosiłam Dr w liście o szczerość w sprawie możliwości leczenia Mai.
Trzymajcie kciuki.
Maja wstała dzisiaj z taką samą formą jak wczoraj...nic lepiej, w dodatku pada...już nie wiem co robić...kochaniutka niunia, a tak się męczy...za co..?!?
 
reklama
Mońcik odwagi! My tu dalej działamy a Ty zajmuj się maluchem:tak: Nie wolno Ci się załamywać!! Zbombardowałam kogo tylko mogłam w tym Gregu mailami - a adresów tam jest kilka - Firma "GREG" - Zak
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry