reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam wszystkich!

U mnie tez jakieś błędy. Wczoraj nie mogłam wysłać żadnej wiadomości w całości.
A pisałam o tym, ze mówiąc o prezydentowej miałam na myśli, obecnie nam panująca;) Można tez napisać bezpośrednio do prezydenta oraz do Ministra Zdrowia. W końcu to kardiolog. Któż lepiej zrozumie problem?

Monika – odnośnie operacji doktora Hanley'a w Europie żadnej wzmianki w necie nie znalazłam (myślałam, ze może operuje gdzieś na zachodzie). Pytałam o to, bo zachodnie wybrzeże USA to strasznie daleko:(

Co do diagnozowania w Polsce. Ja wierze, że i w Polsce są super specjaliści. Jednak…liczy się tez cale zaplecze medyczne i zespól. A z tym u nas już gorzej:(

A pytanie odnośnie diagnozowania w CZD brzmi (sorry) jak pytanie lekarza z Pcimia Dolnego. Jak on sobie wyobraża transport??? Proponuje słusznie oburzyć się w odpowiedzi. Jeżeli bez tego nie mogą pomóc, to niech organizują dojazd lekarza. Zresztą na stronce Julki (dziewczynki, z tą samą wadą) było info, ze CZD „znało przypadek” i nie chciało nawet przyjąć dziecka.

We wczorajszym poście dawałam linka do pytania do red. Naczelnej Dziecka. Powinnyśmy być „upierdliwe” i podnosić wątek. Może redaktor zainteresuje się tą sprawą. Justyna Dąbrowska to sympatyczna babka. Może nie usunie wątku za „złamanie regulaminu”…jak na innych forach:(

Dobrze by było jakby zrobił ten banner. Można by go powysyłać rożnym firmom, żeby poumieszczały na swoich stronach

A pisał ktoś do coccodrillo?

A ja dalej przeprowadzam sobie burze mózgów. A oto efekty:
Charytatywny pokaz mody. Co wy na to?

Projekt maila (do dyskusji):

„Szanowni Państwo
Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą. Razem z pokaźną grupą ludzi z całej Polski próbujemy zbierać fundusze na operacje Mai (http://ratujmymaje.com.pl). To piękna 7-miesieczna dziewczyna z ciężką wadą serca. Tak mała osóbka ma w sobie wiele siły i dzielnie walczy z wszystkimi przeciwnościami. Kwota do uzbierania jest niebagatelna, dlatego liczy się każda złotowka. Planujemy zorganizować charytatywny pokaz mody. Stąd pytanie, czy Pani/Panstwa firma byłaby zainteresowana udzieleniem pomocy / udzialem w pokazie. „

Doradźcie teraz co zrobić. Wysyłać ten mail i czekać na odpowiedzi, czy najpierw poszukać kogoś, kto zajmie się organizacją pokazu w Warszawie? Moim zdaniem, potrzebny jest nam najpierw „koordynator”.
Proponuje uderzyć do Ilony Felicjanskiej. Z tego co wiem, organizuje ona pokazy charytatywne (http://www.niezapominajka.org/strona_glowna ). Skoro już ktos pisal do fundacji Mroczka, to może tam tez zapytac. Dziewczyna Mroczka pracuje w Polsacie, można zwrócić się bezpośrednio do niej. Jak nikt nie odpowie to można napisać do jakiejś fundacji z Warszawy, która już odmówiła (np. Porozumienie bez barier). Napisac: „zwracamy się z rozpaczliwą prośbą o pomoc w organizacji imprezy….”
Albo do plotkarskich periodyków typu: viva, gala itd.?
Jak już znajdziemy osobę, ktora zajmie się organizacją, to możemy zwrócić się do kogoś o honorowy patronat nad imprezą.

(a to lista projektantów do wykorzystania w przyszłości: Wydaje mi się, ze wybrałam najbardziej znanych:
biuro@zien.pl / biuro@evaminge.pl / info@arcadius.com / rosati@rosati.pl.pl (taki mail na stronie, wydaje się, ze te dwa pl to pomyłka, ale lepiej wysłać z jednym pl i z dwoma:) ), / viola@spiechowicz.com / natalia@jaroszewska.pl / Art.-studio - paturenia@interia.pl /
Nie znalazłam maila do Gosi Baczyńskiej, mam tylko adres pracowni: Gosia Baczyńska: Eklekta de Lux, Warszawa, ul. Racławicka 99, pracownia 0600076566, / )

Z drugiej strony, jak nasze „gwiazdy” nie będą zainteresowane pomocą, to może zwrócić się do jakiegoś ASP? Taki pokaz to tez możliwość pokazania się młodych artystów…

Chyba za bardzo mieszam. Przepraszam , ale mam dzis okropną migrene i moje myslenie nie jest na najwyższym poziomie :(
Musze uciekać. Możliwe, ze od czwartku będę miała więcej czasu. Wtedy napisze jakiś chwytliwy mail do redakcji babskich pism. Póki co rozsyłam info o Mai po znajomych.
Pozdrawiam was gorąco!

PS. Przeczytałam teraz post o odpowiedzi z TVN. Super!!!! A jednak czasem trzeba być upierdliwym do bolu:) Wazne, ze w słusznej sprawie
 
reklama
Ostatnio slyszalam, ze w mojej firmie jest organizowany konkurs na projekt wolontariacki. Wygrywa az 40 projektow, wiec jest duza szansa :tak: i kazdy z nich dostaje 5tys na realizacje dzialan spolecznych.
Jedyne ALE jest takie, ze beneficjentami musza byc podopieczni:
- stowarzyszen, fundacji
- instytucji publicznych.
I przy ocenie beda brane pod uwage m.in:
- uzasadnienie spolecznej potrzeby projektu
- liczba odbiorcow
Impreza MUSI sie odbyc 17 listopada.

Tak wyglada to w duzym skrocie i tak sie zastanawiam, czy nie mozna by bylo dogadac sie z jakas fundacja, ze zebrane srodki podczas tej impreze przeznacza wylacznie dla Majeczki?
Moja kreatywnosc niestety jest ostatnio b. niska, ale widzialam, ze Wy proponujecie mase super pomyslow, a te 5 tys chyba by sie przydaly do organizacji ktoregos z nich? Co myslicie?
 
Mońcik mam takie pytanie do Ciebie, rozmawiałam z moją siostrą, ona jest zastępcą redaktora naczelnego gazety "profesionał", to gazeta sportowa, może niektórzy kojarzą, ona rozmawiała z szefem i zaproponowała, żeby dać na okładkę z tyłu prośbę o pomoc dla Majeczki i jest na to zgoda.
Fakt moze to nie jest jakas super popularna gazeta, ale to juz coś:tak:
Jeżeli się zgadzasz to muszę mieć szybką odpowiedz, bo poszło by to za tydzień we wtorek, w ten czwartek musi byc to gotowe
 
Słuchajcie...

Miałam tel z fundacji TVN, gdzie wpłynęło sporo listóe w prośbą o pomoc, lub nawet o ściągnięcie lekazra z USA do Polski

O widzę że dostali i przeczytali mojego e-maila :tak::tak:(trochę ich tam pogoniłam za bierne podejście do sprawy)

Wniosek jest taki, że pisać warto!!!

Pozdrawiam Wszystkich Zaangażowanych w ratowanie Majeczki jak również samych bezpośrednio zainteresowanych!

Piszmy razem!
 
AGNES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oczywiście że się zgadzam, mów tylko co robić, z kim rozmawiać itd.....
 
[
A pytanie odnośnie diagnozowania w CZD brzmi (sorry) jak pytanie lekarza z Pcimia Dolnego. Jak on sobie wyobraża transport??? Proponuje słusznie oburzyć się w odpowiedzi. Jeżeli bez tego nie mogą pomóc, to niech organizują dojazd lekarza. Zresztą na stronce Julki (dziewczynki, z tą samą wadą) było info, ze CZD „znało przypadek” i nie chciało nawet przyjąć dziecka.

NO! WIDZĘ, ŻE KTOŚ MNIE ROZUMIE...
 
wiecie co az mi sie plakac chce ze zdumienia i ze szczescia ze tak wszyscy walczymy!!!!! :-) czy ktos realizuje pomysl np Hakera, mysle ze warto porobic to o czym on tam pisze, ja niestety teraz nie mam czasu ale po sobocie bede go miala duzo wiecej :-)
 
Mońcik super , że się zgadzasz. Moja siostra jutro się z Tobą skontaktuje, wyślę Ci na priva jej maila, ponieważ musisz napisać zgodę, ze zgadzasz się na publikację, będzie potrzebowała też jakieś zdjęcia Majeczki i ogólnie wskazówki od Ciebie jak chcesz żeby to wyglądało
Jeżeli masz jakieś pytania to pytaj
Dobra wiadomość jest też taka, że dyrekcja postanowiła się też coś dorzucić, wpłacą parę groszy na konto :-):-):-)
 
reklama
Jak czytam ile pomysłów macie, to aż mi się ciepło na sercu robi!!! Wpaniale - oby tak dalej!
Ja znów wpadłam na pomysł, żeby napisać list do Celine Dion. Ona kocha dzieci, więc może zechce pomóc. Jeśli macie jakieś namiary to podeślijcie. Ja niezwłocznie biorę się za przeszukiwanie neta za jej adresem. :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry