reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
I jeszcze jedna sprawa mnie męczy. Fundacja TVN. Nie pamiętam, która z was dziewczyny tam pisała ale proponowałabym odpisać:

Przejrzałam historie wysyłanych wiadomości i okazało się, że to ja do nich pisałam (i otrzymałam ta negatywną odpowiedź)więc odpisałam im raz jeszcze nieco bardziej stanowczym tonem. Zobaczymy co odpiszą.

Dostałam też odpowiedź z fundacji zdążyc z pomoca apropo tego że nie wprowadzili przez tak długi czas danych Mai do kompa. Nie omieszkałam im napisać e-mail w tej sprawie. Tak odpisali:


Szanowna Pani
Z wywiadu przeprowadzone wewnątrz fundacji stwierdzam, że nie było pracownika który telefonicznie stwierdził brak dziecka na liście Fundacji a wręcz przeciwnie.
Były telefony od zainteresowanych w ubiegłym tygodniu z pytaniami czy dziewczynka jest podopieczną Fundacji i każdy był informowany o jej przynależności.
Strona zostanie stworzona dla Maji tak jak mają wszystkie dzieci należące do Fundacji, będzie zamieszczone jej zdjęcie jak również rodzic będzie mógł wkleić apel z prośbą o pomoc.
z poważaniem


Z tego co napisali, wygląda na to, że informowali o tym, że Maja jest w fundacji mimo tego, że nie było jej w komputerze... hmmm chyba coś kręcą w końcu Mońcik z kimś od nich rozmawiała i przyznali się do błędu. Teraz już to nie istotne ... nie zmienimy tego co było....
 
WRESZCIE W DOMU :)))))))) :-)

Maja czuje się naprawdę nieźle, wkońcu nas wypisali. Dopiero opuszczając szpital, Maja uśmiechnęłą się na pożegnanie do personelu - czy to naprawdę taka bystrzacha?! Wogóle jakaś dojrzalsza się zrobiła, tyle rozumie, ma w sobie sporo mądrości przez te wszystkie doświadczenia. Poprostu jest niesamowita.

Chciałam tylko napomknąć, że funacja Kwaśniewskiej oraz Dymnej odpisała również do mnie...niestety odmownie ale z uzasadnieniem oraz z życzeniami powodzenia.

Fundacja Zdążyć z Pomocą, już zadziałała z rejestracją Mai, a ponieważ tyle ludzi o nia pyta, nasze nazwisko jest już konkretnie kojarzone ze sprawą :)

Nasz grafik komputerowy zadzwonił i mówi, że cały czas pracuje nad konkretną stronką Majeczki oraz plakatami, prosił jeszcze o chwilkę cierpliwości bo naprawdę się stara zrobić full wypas - zobaczymy....ocenimy!!!

Dalej...moja ciocia z Anglii kazała przysłać plakaty w j angielskim i zadziała z nimi w Londynie, Irlandii oraz gdzie się da.
Dobry kolega zadziała z Apartem oraz innymi konkret firmami.
Mój mąż napisal do Nivei w sprawie wyciągnięcia mojego pamietnika na pierwszą stronę, za co my umieścimy na stronce Mai ich banery czy cuś! Czekamy na wieści!
Nawet Pani tłumaczka przysięgła, która tłumaczy nam dokumentację wzięła namiary na info o nas i zapewniła że uderzy wysoko, bo ma sporo znajomości i kontaktów.
I O TO NAM CHODZI ! tutaj też nieźle wrze, nie dajecie za wygraną.
Jeśli o mnie chodzi, to narazie nie mam specjalnie telefonów. Czekam, ale jak teraz już bedę w domku, to sama się poprzypominam...
 
Hej
Witam wszystkie kobitki i Ciebie Adaśku :tak:
Myślałem że będę jedynym rodzynkiem w tym temacie ale się przemyślałem :-D nie będę pisał że jestem pod wielkim wrażeniem tego co się w tym temacie dzieje – bo jestem.


Do rzeczy


Oczywiście kasa już wpłacona, w plakatowaniu oraz organizowaniu imprezy również pomogę.


Wpadłem na super pomysł tylko nie wiem jak to zrobić (może wspólnymi siłami coś wymyślimy)
Pewnie kojarzycie akcje „pajacyk” wchodzicie na stronkę Pajacyk klikacie na brzuszek pajacyka i na konto fundacji wpływa pewna kwota od sponsorów, po kliknięciu pokazuje się stronka o treści:
Dziękujemy
Każdy sponsor na tej stronie płaci za odsłonę.
Jeśli chcesz, by pieniędzy na dożywianie było więcej, pomóż nam znaleść sponsora.
Możemy policzyć tylko jedno Twoje kliknięcie dziennie.
Twoja darowizna powiększyła fundusz PAH na dożywianie dzieci w szkołach.

Oczywiście pod owym napisem przemykają sobie banery sponsorów.


Jak wiadomo nie wszyscy są w stanie przesłać pieniądze na konto, internet ma prawie każdy a takie kliknięcie to zaledwie sekunda i nic nie kosztuje – klikając raz dziennie można bardzo pomóc. Jeśli udałoby się poszukać sponsora który w ten sposób płaciłby za odsłonę „naszej” stronki to super bo ludzi klikałoby mnóstwo – są na to sposoby ;-)


No właśnie ale jak to zrobić – może napisać maila bezpośrednio do nich (chociaż nie wiem czy odpowiedzą) z zapytaniem na jakiej zasadzie to działa, skąd sponsor wie ile osób odwiedziło stronę, czy podpisuje umowę lub deklaracje że będzie płacił :eek:


Rozmawiałem również z kolegą który poradził by piać do dużych koncernów a w tytule pisać do dyrektora bądź zarządu, jeśli napiszemy że szukamy pomocy dla dziecka, w większości przypadków takie listy w ogóle nie są otwierane.
Ja napisze do Opla, fusch, i tych którzy przyjdą mi na myśl – jednak to może chwile potrwać – ostatnio kiepsko z czasem u mnie:sorry2: ale jak napisze dam znać




Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Ciebie Moniu, trzymaj się i jesteśmy z Wami :-)
 
Hej
Witam wszystkie kobitki i Ciebie Adaśku :tak:
Myślałem że będę jedynym rodzynkiem w tym temacie ale się przemyślałem :-D nie będę pisał że jestem pod wielkim wrażeniem tego co się w tym temacie dzieje – bo jestem.


Do rzeczy


Oczywiście kasa już wpłacona, w plakatowaniu oraz organizowaniu imprezy również pomogę.


Wpadłem na super pomysł tylko nie wiem jak to zrobić (może wspólnymi siłami coś wymyślimy)
Pewnie kojarzycie akcje „pajacyk” wchodzicie na stronkę Pajacyk klikacie na brzuszek pajacyka i na konto fundacji wpływa pewna kwota od sponsorów, po kliknięciu pokazuje się stronka o treści:
Dziękujemy
Każdy sponsor na tej stronie płaci za odsłonę.
Jeśli chcesz, by pieniędzy na dożywianie było więcej, pomóż nam znaleść sponsora.
Możemy policzyć tylko jedno Twoje kliknięcie dziennie.
Twoja darowizna powiększyła fundusz PAH na dożywianie dzieci w szkołach.

Oczywiście pod owym napisem przemykają sobie banery sponsorów.


Jak wiadomo nie wszyscy są w stanie przesłać pieniądze na konto, internet ma prawie każdy a takie kliknięcie to zaledwie sekunda i nic nie kosztuje – klikając raz dziennie można bardzo pomóc. Jeśli udałoby się poszukać sponsora który w ten sposób płaciłby za odsłonę „naszej” stronki to super bo ludzi klikałoby mnóstwo – są na to sposoby ;-)


No właśnie ale jak to zrobić – może napisać maila bezpośrednio do nich (chociaż nie wiem czy odpowiedzą) z zapytaniem na jakiej zasadzie to działa, skąd sponsor wie ile osób odwiedziło stronę, czy podpisuje umowę lub deklaracje że będzie płacił :eek:


Rozmawiałem również z kolegą który poradził by piać do dużych koncernów a w tytule pisać do dyrektora bądź zarządu, jeśli napiszemy że szukamy pomocy dla dziecka, w większości przypadków takie listy w ogóle nie są otwierane.
Ja napisze do Opla, fusch, i tych którzy przyjdą mi na myśl – jednak to może chwile potrwać – ostatnio kiepsko z czasem u mnie:sorry2: ale jak napisze dam znać




Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Ciebie Moniu, trzymaj się i jesteśmy z Wami :-)


Pięknie!!! Szwagierku działaj!!! Im nas więcej, tym lepiej!!!
 
No więc tak:
napisałem maila do Pani Janiny Ochojskiej (prezes Polskiej Akcji Humanitarnej) z prośbą o pomoc w stworzeniu tego o czym mowa powyżej.
Następnie w TV leciało sobie M jak miłość - do nich też można napisać :tak:
Kiedyś w TV słyszałem jak jeden z bliźniaków założył jakąś fundacje - więc poszperałem w necie i okazało się że fundacja zwie się "z miłości serc" pomaga dziewczynie chorej na raka i ma również tą formę pozyskiwania funduszy poprzez kliknięcie w tym wypadku w serce - więc napisałem kolejnego maila do Marcina Mroczka z proźbą o pomoc w tej sprawie - oczywiście do każdego emilka dołączyłem liścik który Monika napisała - podając adres stronki.:-)

Miejmy nadzieję że odpiszą

Pozatym jak sobie odwiedzicie stronke:
Pajacyk
lub
Z Mi�o�ci Serc - fundacja

Są tam wypisani sponsorzy do których można napisać - ja będe pisał bardziej do koncernów samochodowych więc pozostałych zapraszam do :-)BOMBARDOWANIA:-)

aha Moniu jak możesz to podeślij na emilka kilka zdjęć Mai - postaramy się jakiegoś banerka zrobić wtyko@tlen.pl
 
Monika, bardzo się cieszę że wypisli Was do domku.
Sprawa pilna. Odezwała się do mnie Fundacja Zdrowe Dziecko z zapytaniem następującym:
"Dzień dobry, mam pytanie - czy Maja była konsultowana w Centrum Zdrowia Dziecka. Pozdrawiam Lek. Czesław Czechyra .Kozienice"

Czekam na odp. najlepiej na priv ( justa.g@poczta.onet.pl )bo jestem u rodziców i mam ograniczony dostęp do netu a jutro zadzwonię do tej fundacji i podam im dokładnie namiary na Ciebie.
Spokojnej nocki,
 
Witam!
Mam chwile. Ciesze sie, ze Maja lepiej sie czuje. Pozdrawiam was gorąco.

Mońcik napisala:
> "Swietnie z tą gazetą, mam nadzieję, że nikomu nie bedzie
> przeszkadzało, ze historia Mai moze byc opisana w lokalnej gazecie i o
> gólnokrajowej."

Mozemy być "upierdliwe" i podbijac post:) Oto link do pytania:
Wychowanie bez pora
 
reklama
Znowu nabroilam i jakims cudem nie poszla cala odpowiedz:( Normalnie plakac mi sie chce:( Tyle sie napisalam. Musze juz isc do malego, bo po dzisiejszych przezyciach co chwile sie budzi. Jutro sie odezwe.

Oto link do postu na gazecie:
Wychowanie bez pora
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry