reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

Dziewczyny, zapraszam do H&M- jeszcze jutro trwa akcja, że do każdej przecenionej rzeczy dostaje sie dodatkowy rabat 50%:-D:-)Czyli jeżeli wyjściowa cena wynosi np. 79,90, potem rzecz jest przeceniona -70%, to mamy cenę 23,97. i tę cenę dzielimy jeszcze na pół- czyli w końcowym efekcie 11,98:-):-D:tak:Naprawdę można tanio się obkupić!Tylko trochę już ta przecena przebrana:-(
 
reklama
Dziewczyny, zapraszam do H&M- jeszcze jutro trwa akcja, że do każdej przecenionej rzeczy dostaje sie dodatkowy rabat 50%:-D:-)Czyli jeżeli wyjściowa cena wynosi np. 79,90, potem rzecz jest przeceniona -70%, to mamy cenę 23,97. i tę cenę dzielimy jeszcze na pół- czyli w końcowym efekcie 11,98:-):-D:tak:Naprawdę można tanio się obkupić!Tylko trochę już ta przecena przebrana:-(
Trochę za późno przeczytałam:sick:
 
Fajne przeceny w 5-10-15.Zakupiliśmy Kubulinkowi świetne i urocze koszulki za 7.90zł.,z długim rękawem za 12 zł.,spodnie za 19 zł.
Letnie rzeczy promocje 50%:-D:szok::-)
 
Byłam dzisiaj w H&M ale niestety były juz same malutkie rozmiary 62-68 :-:)-( i nic nie kupiłam :no::-(.
W SMYKU są przeceny ale bardzo mało towaru zostało, kupiłam body bez rękawków za 3,50 a było po 11,90 :tak:.
 
Ja 5-10-15 napastuje od około 2 tygodni i troszke rzeczy zakupilam:-).mam nadzieje,ze koszulki beda dobre na drugi rok.Kupowalam na 86 i teraz ma za tyłeczek,potem beda do pasa:-p
 
Do piątku w realu pampersy w cenie 42,99 za jumbo pack. Kupiłam pierwszy raz 4 (72 szt) i sprawdzają się wyśmienicie, a do tego sa nasączone ładnie pachnąca emulsją, nie wiem czy tak już było wcześniej czy to nowość:happy: Wcześniej używałam 4 huggis. Chciałam kupić w roosmanie te babydreams, ale 4 nie było:no: Chciałam sprawdzić jakie są, bo do tej pory jedziemy na w/w i żadnych innych nie miałyśmy. Napiszcie czy warto?
 
Pampersy do tej pory nie miały tej pachnącej wkładki, to jest nowośc w tych pieluszkach. Zbyt duża konkurnja im rośnie więc wymyślaja i wprowadzają jakieś nowości. Ten zapach to podobno wkładka aloesowa, która ma koi pupki naszych pociech:-)
 
Ja kupiłam te Rossmannowskie pieluchy czwórki i jestem z nich raczej zadowolona, ale jednak Pampery lepsze. Rossmannowskie są grubsze, choć po zsiusianiu są raczej miękkie (jednak nie tak jak Pampersy) a nie robi się z nich twarda zbita bryła. My zdecydowaliśmy się stosować Rossmannowskie na noc, na dzień Pampki, bo jednak im cieńsze pieluchy tym mniej dziecko ma skrępowane ruchy.
 
reklama
Do góry