reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

reklama
Przyłączam się do poszukiwań. Vanish może jest dobry jak od razu się zapierze ale jak tylko chwilkę podeschnie to trzeba się namęczyć z plamka!!!!!:wściekła/y::wściekła/y:

teściowa mi polecała oxy chyba taka nazwa z biedronki w proszku ale jeszcze nie byłam tam i nie kupiłam i sama nie wypróbowałam :no: ale raz mała zdobiła kupę i ubrudziła u nich spodenki i teściowa mi tam wyprała i nawet super zeszło :tak:


a ja dziś byłam w careefour i huggies kupiłam po 36.99 super a happy są po 31.99 no i dostałam nareszcie kaszkę po 5 miesiącu z hippa z glutenem :happy2: więc tej po 9miesiącu nie muszę już kupować :-p
 
teściowa mi polecała oxy chyba taka nazwa z biedronki w proszku ale jeszcze nie byłam tam i nie kupiłam i sama nie wypróbowałam :no: ale raz mała zdobiła kupę i ubrudziła u nich spodenki i teściowa mi tam wyprała i nawet super zeszło :tak:

No to muszę wypróbować to oxy, bo vanish z marchewką nie daje sobie rady :no::no:, właśnie walczę z bodziakiem, marchewką i vanishem :crazy:
 
Jadę dziś do Rossmanna po pieluchy. Takie z rzepem i z rozciągliwą taśmą jak w Pampersach z gąsieniczką to są te Babydrems czy te bordowe też :confused:
 
No to jestem po zakupach w Rossmannie. Wydałam niecałe 60 zł a kupiłam kupę rzeczy :-)
  • pieluchy Babydream 4 (7-18 kg) 50 szt. za 27,99 zł
  • 2 op chusteczek do pupy Babydream 80 szt za 4,29/op
  • żel do kąpieli Babydream 500 ml z pompką za 8,99 zł
  • 1 op chusteczek takich podręcznych małych w plastikowym pudełku 150 szt (będę używać do rączek i buzi) za 7,99 zł za op (wkłady są połowę tańsze)
  • 3 plastikowe opakowania do przechowywania żywności dla niemowląt z zamknięciem 100 ml + łyżeczka za 3,99 zł.
W sumie z zakupów jestem bardzo zadowolona, bo tanio, a co do jakości to się dopiero okaże.
 
reklama
Do góry