reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

reklama
a ja byłam w Realu i w Gdańsku ( są 2) i w Słupsku właśnie z myślą o pampersach i to 4 i nic nie było :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale byłam zła. zresztą ostatnio jakby zapadły się pod ziemię zwłaszcza rozmiar 4.
 
a ja byłam w Realu i w Gdańsku ( są 2) i w Słupsku właśnie z myślą o pampersach i to 4 i nic nie było :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale byłam zła. zresztą ostatnio jakby zapadły się pod ziemię zwłaszcza rozmiar 4.
4 są chyba najbardziej popularne, bo noszą je dzieci najdłużej. Córcia mojego brata ma 14 miesięcy i jeszcze w nich się mieści:happy:
 
w gdyni kurczę nie pomyślałam że tam też był kiedyś Geant a w Gdańsku będę dopiero 14 więc już po promocji będzie.:wściekła/y:
 
w carrefour mają promocje że jak się kupi dowolne pieluszki pampers i 4 dowolne produkty bobovita to nagrodą gwarantowana jest kocyk niestety nie wiem jaki :no:
lub do wygrania 3 miesięczny zapas produktów pampers, bobovita i roczna prenumerata "mamo to ja"

promocja od 3.09 do 16.09
 
w tesco od 13 do 19.09

huggies duo-pack - 52.99zł
deser gerber 3x 130g - 4,49zł
hipp kaszka na dobranoc- 5,99zł (wybrane rodzaje )
owoce z jogurtem hipp 190g - 4,59zł
sok gerber 300ml - 4 szt - 7,45zł
deser bobovita 125g - 3 szt - 5,78zł
obiadek bobovita 125g - 3 szt - 6,38zł
bobovita smaczny sen - 5,69zł
nestle kaszka mleczno-ryżowa - 5,19zł
mleko nan - 9,39zł
mleko bebiko2 - 800g -19,66zł
herbatka hipp(wybrane smaki)- 7,99zł
sok z ziołami gerber 300ml- 2,49zł


 
reklama
Do góry