reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

dopiero teraz dotarłam do komputera, nie miałam kiedy.
Kasiad na pewno pieluszek nie bedziesz zalowala. daj znac jak sprawdzila sie reszta :)
 
reklama
Carrefour :

chusteczki nasączone dzidziuś 5,49
pieluszki happy po 31,39
chusteczki nasączone happy po 4,49


hipp soki, nektary, napoje (200ml) po 1,99
hipp moje śniadanko 3,69
hipp kaszki mleczne po 5,79
hipp herbatki 7,75
gerber jabłkowy po 1,99
sok (jabł.banan.marchew) i nektar(banan wiśnia) bobo fruty 300ml po 1,99
sok gruszkowy 175ml gerber 1,75
sok jabłko-winogrono gerber300ml po 2,45


woda Gerber 2.09 1,5litra

kaszki bobovita bezmleczne po 3,65
obiadki bobovita 190g po 3.05
obiadki bobovita 125g po 2,15
deserki bobovita 125g po 1,95

no i pieluszki huggies po 36,89
 
Gosia, czyżbyś zrobiła takie zakupy i spisała nam wszystko z rachunku :confused::-D

A ja po nocce spędzonej przez Oli w pieluszce Babydream muszę stwierdzić, że nawet nie są złe te pieluchy. Ten rzep rozciągający jest trochę mniej rozciągliwy niż w Pampku, no i pielucha jednak grubsza, ale oprócz tego wszysto ok. Po nocce pielucha nie zbita w kloc, tylko z moczu zrobiła sie miękka galaretka, czyli jak dla nas super, nic nie przeciekło.
Żel Babydream do kąpieli też niczym nie ustępuje Nivejce, a dużo tańszy, jeszcze tylko nie sprawdziłam chusteczek.
 
:-D spokojnie nie spisywałam tego w trakcie zakupów ;-) tylko z ulotki ;-)

w realu huggies mają być po 34 zł z groszami zauważyłam gdzieś w gazecie :-D ale nie wiem od kiedy :confused:
 
Byłam dziś w carrefurze i wszystko tak jak pisała Gosia, a oprócz tego są pampersy w tych dużycgh pudłach za 93 zł plus do tego 4 opakowania(chyba) chusteczek pampers. 4 jest 142 w pudle.
 
reklama
Do góry