reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

W realu jest tez promocja na chusteczki happy-4 paczki kosztuje 14zł z groszami(nie pamiętam dokładnie)za to potwornie drogie były huggiesy 3 classic po 49.90 za 80 szt.(tych normalnych 3 nie było, pampersów 3 tez- ogolnie nedza jakas jesli chodzi o normalne pieluchy)
Przybita do muru musiałam kupic jakiekolwiek pieluchy wiec wzięłam huggies classic-moim zdaniem tragedia!
Sa okropnie papierowe i nie trzymaja nawet siusków!
 
reklama
Kasiad te pieluszki lidlowe to tak jak agusia pisała - firmy CIEN. Ja kupuję w niebieskim opakowaniu po 16 szt. (4-9kg). I jestem z nich naprawdę zadowolona - dziś powinnam mieć aparat to postaram się wkleić zdjęcia.
 
Tez wczoraj widziałam tą promocję z chusteczkami Happy - tymi czerwonymi-w realu. I zastanawiam się teraz Lilkate, z których chusteczek Happy jesteś zadowolona:confused:Z tych czerwonych właśnie czy z granatowych??Bo ja miałam granatowe i do kitu jak dla mnie...
A pieluszki pampers 3- 88szt.-są z reguły w cenie 49,99. ja wczoraj w realu kupiłam za 47,90.
 
A ja postanowiłam wypróbować chusteczki z lidla te nawilżające :dry: ciekawe jakie będą bo jeszcze nie otwarłam ;-)
 
Patch ja płacę za nie 6,99zł - za 16 szt. to wychodzi 0,44zł za sztukę. Są jeszcze inne w większych pakach, zdaje się, że z jakimś paskiem absorbującym wilgoć i one są droższe, ale tych nie próbowałam.
 
Dla fanów chusteczek nivejki mam wiadomośc, że jeszcze jest promocja na te chusteczki w Realu, o której pisała Lil kate. Kupiłam dziś 6-pack za 29,90. Paczka wychodzi po 5 zł także całkiem korzystnie jak na Nivejkę.
 
Mam nadzieje,ze jutro jeszcze będzie ta promocja, bo udam sie do Częstochowy to może zakupie...te nivejki:tak:
 
reklama
Do góry