reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocje

***** mac z pampersami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ubralismy sie do pediatry odswietnie a tu kupa wszedzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
chocbybyły w promocji za 10 zł były to ich nie kupie juz wim o co wam chodziło ze tyłem /góra wycieka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-p
 
reklama
Ja też Pampersów już nie kupię, choć są cieniutkie, w sam raz na te upały.
Za to jestem happy z pieluszek Happy!!! :tak:Jak do tej pory najlepsze ze wszystkich dla nas :happy: Kilka razy już wielka kupa była, a NIC nie przeciekło, ani bokami, ani górą, rewelacja! :-D
 
Ja tez uważam happy za najlepsze :cool:

agusia9915 a jakie miałaś te chusteczki z lidla bo są 2 rodzaje ?:oo:
 
W markecie piotr i paweł huggies super flex mega pack po 37,99 a chusteczki nive po duopack 12,79 w promocji tylko drogo mi się wydają jak Realu po 5 zł za sztuke wychodzą:surprised:
 
No to ja miałam granatowe i do kitu. To w takim razie musze jeszcze te czerwone wypróbować. Żeby mieć alternatywę jak mi się dzidziusie znudzą:-)
 
a ja miałam kiedys granatowe happy i mi sie podobały jedna wada jak dla mnie to zamocno pachna
 
reklama
A miał ktoś pieluszki WICKIES z Kauflandu, albo FITTI z Biedronki?? Ciekawe jakie są... Choć odechciało mi się eksperymentowania.... no ale jakby któraś miał, to czekam na opinię.
 
Do góry