reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z USYPIANIEM dziecka

reklama
Wiecie co, ja to mam propozycję taką - sama uwielbiam pokazywać, co ta moja córka czasami wyrabia, ale serio przeraziłam się tym co zobaczyłam i spać nie mogłam. Nie chcę, żeby jakiś popapraniec robił nie wiadomo co ze zdjęciem mojej córki. Wczoraj opowiadałam kogutowi, a on trochę takowych możliwości miałby i stwierdził, że ustaliłby adres IP sk***na i zrobiłby mu małe kuku a potem stwierdził, że do telewizji by poszedł z jego danymi i nagłośnił sprawę, żeby spokojnie z domu wyjść nie mógł. Więc, proponuję, co by się wymienić mailami i zdjęcie raz na jakiś czas wrzucić maile do wszystkich adresatek, tudzież zamknąć galerię zdjęć nawet dla ludzi z forum, o ile się da, żeby tylko jak to ktoś kiedyś powiedział ojciec dyrektor i jego "bałagan" w postaci kilku rąbnietych beretów mógł pooglądać ;-)
Emilka - widzę po nastroju, że kroplówki się skończyły ;-) a przeszły już problemy? no i w ogóle to dawno nie pisałaś jak Emilka więc czekamy na jakieś nowe wieści, tzn wenę i zdjecia ;-)
Evalajna - dobrze, że np nie powiedziałaś: zdejmę ci tą koszulkę z "penisa", wtedy zabrzmiałoby jeszcze gorzej ;-) ;-) ;-)
u Nas mycha też zjadła truskawkę, wtkrzywiła buzię nie miłosiernie ale dalej jadła. Nie wysypało jej więc już w sumie ze 4 wciągnęła ;-)
Mag - z tą galerią ja też mam zablokowaną, mimo to NK zaczyna mnie strasznie wkurzać. To zastąpiło ludziom wszelkie formy kontaktów towarzyskich. Kiedyś, jak się spotkało dwóch znajomych, to jeden pytał drugiego: kiedy do nas wpadniesz. A teraz pyta: kiedy wrzucisz nowe foty na NK bo nie wiem co u Was. Ja dziękuję za taki szajs ;-)
Kaatia- Majeranek powala na kolana ;-) jest cudna, ja nie wiem co ty chcesz od dziecka ;-) a na te targo jak się wyrobię w czasie to pewnie pójdę, tylko to się okaże dopiero w weekend... ale jak będę szła to dam znać to się możemy umówić ;-)
E-stera - bo kobita musi dbac o siebie. Ja co prawda paznokcie, odkąd młoda się urodziła to obcinam na krótko, bo kiedyś ją zadrapałam i póki co tak mi wygodnie. Ale fryzjer jest obowiązkowy - czasami taka chwila przyjemności dużo daje ;-)
moja młoda z babcią pojechała do Ikei a ja piszę pracę, więc rozumiecie, że mnie tu nie było... ;-)
 
Evelajna no własnie chyba pogadam z Emilką;)
A to dlatego ze z penisa to folterować podłoge dajesz Tusince, bo wiesz ostatnio pisałaś, że Tusia koty zbiera potem w białych spodniach dajesz jej zasuwać po podłodze...no ale penisowe to nie szkoda;p
Nie pisaj mi tu o pierogach! Moja mama robi boskie, a siedzi kurka za wielką wodą, a Ty mi tu o pierogach;)
A tak ten tego Ciebie pytam bo Wy cycacie. Ile razy dziennie Tusia zjada cycumke??

Karmelcia, a Ty to chyba w dupe dostaniesz od nas wszystkich jak będziesz tu tak ciągle zaglądać! Miałaś pisac??? To pisz! Ale nie na forum!!
O ile pogoda dopisze, to pewnie dotre na targi to moze rzucimy okiem na siebie z bliska:)
ja miałam dzisiaj lecieć do ikei, po moskitiere, ale słonko dzisiaj jutro deszcz więc dotlenianie.

Zrobiłam dzisiaj jedzonko na szybko i z tego co miałam w lodówce i wiecie co... wyszło pycha! a ja z kuchnią to raczej mało się przyjaźnie tylko tyle ile musze:)
Makaron z łososiem, serem pleśniowym i czosnkiem ciut śmietany i koperek na koniec, rewelacja:)
 
Hej dziewczyny.
U nas ładna pogoda cały dzień ,więc my albo na dwórku albo na balkonie.Muszę Gośkę nakręcić normalnie jak stoi na tym balkonie drze się taatiaaa tatiaa!Połowa sąsiadów w oknach bo aż echo niesie!No cyrk poprostu.
Karmelcia mnie NK wkurza od początku.Z prostego powodu.Z większością ludzi z podstawówki mieszkam na jednym osiedlu.Już ze 3 lata po ukończeniu połowa osób sobie cześć nie mówiła.Nagle pojawia się nasza klasa i wszyscy mają siebie w znajomych, komenty do zdjęć typu świetnie wyglądasz i miło Cie widzieć a jeszcze tydzień temu udawali,że się nie znają.A co do blokowania galerii to tez temu niespecjalnie ufam bo niemal każdy ma w tych znajomych te konta typu "cały świat".Kogut tez cos tam ma.Na takim koncie to potrafi być kilka tysięcy osób więc i tak mają dostęp do galerii więc wiem kto tam zagląda czy zaglądał?
Kaatia no ja tu chciałam wczoraj cos wrzucić, ale muszę porobic jakies foty bo Gosia ma teraz manię wyszczerzania zębów do aparatu i wszystkie zdjęcia mi wychodzą jak to które ostatnio wrzuciłam w album hehe.
Evelajna chichram sie jak głupia z tego penisa.Czapeczki z penisa też są?:-D
No ale serio to te penisowe spodenki to ładne bardzo.
Emilce kroplówki się chyba skończyły, ale lepiej niech się nie spieszy do nich spowrotem.Chociaż w sumie te papiery to bym wolała nas haju wypełniać:-D
Spoko jak będzie trza to z kogutem zagadam.On w pogotowiu pracuje to nas podłączy do czegoś fajnego może hiehie.
Co do pazurów to ja przed ciążą robiłam sobie tipsy bo mam liche i łamliwe, ale jak Gosia miała się urodzic to przestałam.No ale przed jej chrzcinami mnie podkusiło i sobie zrobiłam.Teraz je znowu do porządku doprowadzam bo jakoś mi przy niej niewygodnie było z takimi.
Z kolei co do fryzjera to od miesiąca się czaję,żeby się na krótko opitolić bo chyba wygodniej mi będzie a Gosia mi połowie włosów z łba wyrywa więc i tak ciągle w związanych chodzę.Narazie szukam fajnej fryzurki i zbieram się na odwagę ot co!
 
oj piszę tą pracę, przecież widać jak rzadko do was zaglądam, ale tęskno mi to co zrobić??? ;-)
to ja wam cyt. co kogut w sklepie przeżywa: "ze 20 osób w kolejcepo chleb. Co to, wojna, czy jeden dzień wolnego??? TV nie oglądamy może stan wojenny wprowadzili???
no ryje w ten głupi telefon i przestać nie mogę ;-) ;-) ;-) a jak się ktoś polityką interesuje to dodam tylko, że to wszystko to na pewno wina Radia ZET ;-) wstyd i już ;-)
 
Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:skleroza mnie dopada:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, w koncu latka leca to i sie zapomina:-D:-D:-D.Pojechalam do kosmetyczki a tu dupa........okazało sie że to za tydzien w środę jestem umowiona anie dzisiaj........ale przynjemniej odpoczelam od malego heheh, pogadałam sobie z Dominiką i się odchamiła :-D:-D:-D

U nas skwaru ciąg dalszy.......jutro wolne wiec moze do Augustowa skoczymy-od nas 1-1, 5godz jazdy tylko.Mięska ankupilam na grilla , zrobie grecka i jazda................a jak nie pojedziemy to na obiad będzie

Kurcze wszyscy gdzieś wyjżdzaja na długi weekend a mój mał pracuje ...wrrr
mielismy zaproszenie do Fromborka i nad morze do Chałup i nic- pracować małż musi:-:)-:)-:)baffled::baffled::baffled:
 
Śpi dziecina moja już.Chyba wymęczona tymi okrzykami balkonowymi.Tylko się Romeo żaden nie zjawił.
karmelcia ja dzięki twojemu kogutowi zajarzyłam dopiero,że jutro wolny dzień a ja rano nieprzytomna jakaś jeden chleb kupiłam z czego ponad połowę kogut zabrał do pracy :-) Do diabła całkiem mi wyleciało z głowy.

Aaaa rzuciłam foty przed chwilą to dam cuś.
 

Załączniki

  • DSC00004.jpg
    DSC00004.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC00005.jpg
    DSC00005.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC00007.jpg
    DSC00007.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 48
Ależ ona słodka:-):-):-)I też ma tyle żabków co Oliś.tylko Olis ma dolne gorne dwojki jak u wampirka:-D:-D:-D:-Da smoka i palca nie ciagał
A chlebek mozesz upiec sama-mam pyszne przespisy, wytarcza drozdze:tak:
Ja też jestem za zamknietym wątkiem
 
Miałam coś napisać, ale po głowie chodzi mi tylko, że pranie się zrobiło i prysznic mam wziąć, i że młoda mało cycała, to pewnie zaraz się obudzi i nie zdążę prysznica.... Zużycie materiału chyba...
Dobra, ogarnę ten bajzel i potem skrobnę.

Tylko jedno teraz: Kaatia, mi wyszło mało białych ciałek krwi przez te leki tarczycowe, co zażywam odkąd w ciążę zaszłam i muszę je zmienić. A przy tych nowych karmić nie można więc pomału już daję modyfikowane. Chciałabym do roku karmić jak najwięcej swoim, ale powtórka badań za 4 tygodnie i zobaczymy jak będzie. Na dzień dzisiejszy to wygląda tak: od 6 - 9:30 praktycznie cały czas sobie pociąga i przysypia i wydaja oba cyce do zera, potem śniadanie i cyc koło południa przed drzemką. Jeśli się zbudzi za wcześnie, cyc drugi i spanko (staram się, żeby pospała ze 2h), potem obiadki, deserki, mleczko i cyc koło 19 przed kąpielą, o 20:30 po kąpieli, między 00-01, a jeśli się jeszcze raz obudzi -mleczko. No i rano schemat powielamy... W sumie sama sobie też na to patrzę i może na drzwiach wywieszę, to będzie dla odwiedzających nas wkrótce gości-pomocników:)

Dobra, idu ten kurnik ogarnąć. U nas jeszcze jedna kurka na grządce obok i nie lubię jej serwować chlewiku:)
 
reklama
Kaatia - ja mam dzisiaj ogólnie dzień do dupy, więc czy na nią dodatkowo dostanę czy nie już mi nie robi :-p:-p
Mag - ja zawsze mam takie akcje, że chcę ściąć włosy, potem ścinam i załuję i czekam aż odrosną i tak w kółko... a Tobie ładnie w długich więc może jakaś delikatna zmiana fryzurki? zawsze dobrze robi kobiecie ;-) a Gosiaczek jest cudny. I ta mina na poerwszym zdjęciu: mmmmmam Cię zjem cię ;-) rewelacja. A nawiązując do tego co napisałam Kaati - może by kogut zdesperowanej kurze - znaczy się mnie - podrzucił takową kroplówkę ja miała Emilka? I jej też, bo jak się skończyły to nam dziewczę padło ;-) mnie to może być nawet pawulon ;-)
Evalajna, ja to mam nadzieję po tym co napisałaś o kurniku, że kogut tylko do twojej części kurnika należy, bo wiesz jak t w bajkach, jeden kogut, 15 kur i każda jaja znosi ;-)
a ja chciałam tylko powiedzieć, że pracę wysłałam do promotora. Bez wstępu i zakończenia 100 stron jest i teraz czekam co guru powie :tak:
a poza tym przyjechała moja mama i ET i pomagają nam ten bajzel ogarnąć a mój kogut tak na nerwach gra, że po raz pierwsze odkąd się znamy pokrzyczeliśmy na siebie przy jego mamie, aż biedna na balkon do mojej uciekła. A znamy się lat 10, prawie 3 po ślubie. I doszłam do wniosku że nastąpiło zmęczenie materiału ot co :-( i generalnie idę spać do mojej córci, kogut jeszcze kartony wozi i jutro od rana to samo. Mag - kataklizm to mało powiedziane...
p.s. E-stera, macie zdjęcia Olisia w ramkach w domu??? Pytam z ciekawości, bo mamy dobrego znajomego fotografa, robił nam ślubne i teraz z chrzcin i jak byliśmy u niego w domu, stało na półce jedno jedyne zdjęcie córki a obok syna. No to pytam, gdzie reszta a on na to: Asia, nie wiesz, że szewc bez butów chodzi? nie poruszaj tego tematu bo mnie żona znów będzie chciała z domu wywalić. I tak mi się skojarzyło z fotkami Olisia to pytam ;-) przepisów nie miałam kiedy wrzucić, postaram się szybciutko
miłej nocy miłe Panie i Pedro!!! ;-) aaaa Pedro - gratulacje!!!pięknie razem na zdjęciach wyglądacie :yes:
 
Do góry