reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z USYPIANIEM dziecka

reklama
Skwaaaar......zwialsi,y do domu..zjemy zupe i do parku pojedziemy

Wszystkie laseczki cudne, Olis bedzie mila problem oj bedzie mial z wyborem

Polansowałysmy nasze dzieci to teraz musimy siebie polansowac:-D:-D:-Dtylko by sie przydał watek zakmkniety hehehehe

ja kocham kawke i nie wybrazam sobie bez kawki dnia- pije 2, 3 dziennie.........mnimapalic nie pale,,,,,,wypic lubie piwko, drinki-ale bez wodki bo jej nei trawie.

Musze juz menu obmyslac bo 26 czerwca mamy 5 rocznica slubu:szok::szok::szok::szok: i robie imprezke.Prosze o przepsiy jakies dobre:-):-) i jeszcze w tym mieisacu 26 lat mi stuknie............starzeje sie- do 30 tlyko 4 lata zostalo:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 
no nie powiem E-stera, dowaliłaś do pieca tym starzeniem się i zaraz informacją o wieku, czekaj, zaraz rozpęta się burza ;-) ;-) ;-) a którego to ten piękny dzień? ;-)
a przepisy mogę potem podrzucić bo ja uwielbiam gotować, ale potem bo właście się ściełam z kogutem. Miał się 2 całe dni zająć dzieckiem, żebym mogła dokończyć pracę. Owszem, jedzie z mychą na rehabilitację ale ciągle coś po drodze wyskakuje. teraz się okazało że robotnicy mają przyjechać i mam tam jechać, wpuścić ich, poczekać aż on przyjedzie, zabrać dziecko, wrócić do domu, potem on musi jechać tu i tam, na 17 miałam iść do fryzjera i za grosz nie odpuszczę i okaze się że jak teraz wyjdę to wrócę po 20 a praca w miejscu stoi...

zaraz, przecież mogę jechać i zabrać komputer ze sobą i tam pisać, tyle to bez Was wytrzymam... ;-) ;-) ;-) ;-) ech, gdybym tu nie wlazła to bym nie pomyślała. dobra, to jadę, ale kogut i tak bleee ;-(
 
Ostatnia edycja:
U nas tez gorąco.Chciałam młodą oszczędzić i popołudniu z nią wyjść coby nie w ten skwar ale tak dawała czadu, że kogut niew wytrzymał i na spacer ją zabrał a sama przynajmniej obiad w spokoju zrobie.
e-stera no dobra jak Ty stara jesteś to ja na swój temat się nie wypowiem bo aż głupiooooo!
 
Tak jest! Do żłoba razem z dzieciarnią trza Was wysłać! Siusiumajtki jedne:D

Mag
ach! witaj w klubie! Coraz nas więcej wstających o piątej. Ale mnie szlag trafił na całego i w końcu uśpiłam młodą tak, że wstałyśmy pół godziny temu hehe:)
Współlokatorka za ścianą chyba tylko pocierpiała, bo się wydarła najpierw Tuśka, potem ja, potem coś poszło o glebę (już nie pamiętam, co ale se musiałam piżgnąć czymś dla kurażu) aż nastała błoga cisza.
Karmelcia ja też nie kawowa i tylko inkę dla smaku piję, albo cappucino bezkofeinowe. Zresztą jak się cycoli, to o używkach mogę zapomnieć.
No i przepraszam za tą tatusiną córkę :) Tuśka też tatowa. Kaatiowy świrek bardzo maminy jest.
Łoj najlepsze pomysły przychodzą jak się tu zagląda - zabieraj tego komputra, a co się będziesz!
Estera patrz góra tego posta:)
U nas też pięć latek w tym roku. W sierpniu. Ale nic nie robimy, nie ma jak, nie ma kiedy, nie ma dla kogo - wszyscy w Polsce.
Kaatia
a co Ty się babo nie chcesz chwalić Maryniem? Myślisz, że ją tam schowasz przed światem i będzie git? Nie ma dobrze! Dawaj foty!

No i żeby nie było też co nieco wstawię jak wrócę z randki - zaraz na nią idziemy:)
Dziś Tuśka zaprasza Robcia do kawiarenki, hiehie;P
 
nooo, ogarnęłam chyba:)
Poranna sesja Majeranka:)
 

Załączniki

  • P1060222.jpg
    P1060222.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 33
  • P1060223.jpg
    P1060223.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 35
  • P1060224m.jpg
    P1060224m.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 38
  • P1060225m.jpg
    P1060225m.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
musisz zrobić tak:

odp ---> zaawansowana edycja (obok wyślij) ---> na dole pod oknem odpowiedzi masz zarządzaj załącznikami ---> załącz zdjęcie---> zamknij okno---> wyślij---> Majeranek ;-):-):-):-)
 
Do góry