reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z USYPIANIEM dziecka

musisz zrobić tak:

odp ---> zaawansowana edycja (obok wyślij) ---> na dole pod oknem odpowiedzi masz zarządzaj załącznikami ---> załącz zdjęcie---> zamknij okno---> wyślij---> Majeranek ;-):-):-):-)

hehe, pSypomniało mi się, ale hmmm nie ma to jak szybka reakcja:) Pani pisac miała, a nie tu podglądać!!!
 
reklama
kaatia Majeranek bombowy poprostu.Przy ostatniej fotce myślałam,że wręcz usłyszę śpiew operowy - ta ekspresja:-D
karmelcia i co?Fryzjera zaliczyłaś?Proszę się tu zalansować w nowym fryzie!
Boże mi też by się przydał już.
A beciaczek to znowu gdzieś zaginął w akcji.
Dałam dziś dziecku truskawkę pierwszy raz.Matko jedyna!Myślałam,że mi palce poodgryza.Awanture zrobiła jak się skończyła więc jeszcze jedną dostała.Na pierwszy raz nie chciałam szaleć, ale jutro truskawki z jogurtem jej dam.Trza wcinać póki są:-)
A i nauczyłam Gosię dawać buziaka.Ostatnio juz zatrybiła.Ja - Gosia daj buziaczka i cmok cmok do niej a ta z otwartym dziobem na mnie, poobślinia i zadowolona że hej!:tak:
 
Karmlecia dlatego ja ponad poł roku temu sunęłam konto na NK:tak::tak::tak:
Oli jadł truskawki ale bez zachwytu....
Fryzjer, ja chodze co 2 miesiace..a jutro idę na dolanie akryli i robię akryl-frencz na stopy..................jako kosmetyczka-wizażystka muszę;-);-) jakos wyglądać
Lubię się malowac i fajnie wyglądać-rzadko wychodzę bez makijażu z domu- zboczenie zawodowe:sorry::sorry::sorry::happy::happy::happy:
Ale jestem zmęczona-Oli ma jakiegoś powera i szaleje z tatą..zaraz kąpac i niech spać idzie łobuziak jeden...................
 
No, czyli jednak piękna pogoda u Was - Estera pisała, że skwar, Gosiaczek się rozdziewał, aż się bałam co będzie jak zaglądnę wieczorem:)

Kaatia
to jest "szał ciał"!!!! Poryczeć się można ze śmiechu. Ja bym chciała jeszcze z dźwiękiem. Podejrzewam, że moja by odleciała, bo ona uwielbia takie dzieci:D A mamuśka by jej wtórowała w tym odlocie. Zaraz, zaraz, bo tu zwykły śmieszek nie wystarczy.... jest! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::wink:
Karmelcia ja sobie galerię na NK zrobiłam prywatną i chyba tylko moi znajomi mogą oglądać zdjęcia itp. Ale nie jestem pewna. A tutaj zamieszczone zdjęcia mogą być oglądane przez zarejestrowane forumowiczki tylko. Z wyjątkeim galerii w naszych profilach - te są widoczne wszem i wobec, i tam nawet ostrzeżenie jest co by golasków nie umieszczać.
Ale nachodzi mnie, żebyśmy sobie zrobiły taką zamkniętą galerię czy wątek (na jedno wychodzi) i wtedy tylko nasze grono będzie go widziało i na nim działało. No i osoby, które w przyszłości zaprosimy:)
Estera, Mag moja chyba uczulona na truskawki. Ja się obżarłam i Tuśke wysyfiło na dwa dni. Ale już spokój.
Mag jak tylko przeczytałam, że Gosiaczek ciumki daje, to od razu "skrolnęłam" w dół zobaczyć ile ma dokładnie i ile jeszcze poczekam:) Tuśka się tylko rzuca z zębami na mój nos :)
Estera zrobiłam sobie akrylowe pazury jakieś trzy tygodnie temu po raz pierwszy w życiu - wiadomo, kura w domu się nudzi i wymyśla. Fajne to to nawet, ale to uzupełnianie... Idę w czwartek, bo mnie tak denerwuje. I kwiatki se zażyczyłam, a teraz nie mogę dopiłować bo to naklejka i się nie chce dać, i mam taaaaakie szpony.
Ale mam kłopot, co? Hihihi:) Ale ładne więc ponoszę przez chwilę i zobaczymy czy się przyzwyczaję.

Randka suuuuper. Siedziałyśmy jak te kurki w kafejce. Dzieciaki w krzesełkach przez chwilę, pojadły, popiły, pogadały, porównały schematy żywienia zalecane w Pl i Irl (ło matko!!!), napstrykały foty. Ogólnie miejsce mamom przyjaze, bo dużo krzesełek, wygodne fotele i takich mamusiek było całe grono. Koło nas siedziały sobie takie dwie, rajdały, herbatkę popijały, a dzieciaki przy cycusiach. Ale to fajnie wyglądało :)
Dokumentacja poniżej. Uściski Ciotki-Klotki
 

Załączniki

  • DSCN1275_640x480.jpg
    DSCN1275_640x480.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 23
  • DSCN1280_640x480.jpg
    DSCN1280_640x480.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 25
Hej
U nas znowu pobudka o 5 i generalnie marudzenie przez całą noc.
Ale w zasadzie to zapomniałam co chciałąm napisać po tym co karmelcia tu wrzuciła.Aż mi się zimno zrobiło.Nie mam konta na NK i nigdy nie chciałam mieć, ale kogut ma.Przed chwilą weszłam zobaczyć co to za syf i myślałam,że mi serce wyskoczy z nerwów i dałam spokój z wyszukiwaniem.Zadzwonie potem do koguta niech usuwa konto.Też ma tam pełno zdjęc Gosi.Matko Boska mam nadzieje,że ktoreś z nich nie wylądowało w tym bagnie.
Dziewczyny może faktycznie jakis zamkniety wątek zrobimy.Trzeba pomyśleć o tym.
 
My dopiero wstałyśmy... ufff, ale ja i tak jakaś nie dospana, wczoraj filmu mi się zachciało i siedzialam prawie do północy.

Mag nie pitol nie pitol tylko tez fotke Gosiaczka tu wrzuć czasem. A kogotowi nakaż zablokować galerie przed obcymi i tyle. A atrakcje nocne miną i zaczną się dzienne nowe umiejętności i tak w kółko:)

Evelajna, Tusinka boska i do tego w tych "moich" ulubionych spodenkach hehe. No poprostu klassssa dziewczyny. Co do paznokci to się nie wypowiem, bo w życiu nie miałam i pewnie mieć nie będę, bo wiadomo przy zwierzętach to se ne da.

U nas buziaczki też są już grane od jakiegoś czasu, ale na początku chętniej dawała teraz jej sie nie chce, przesadziłam:p
Spadam,\bo tu jakies dzikie piski.
 
heja z rana!
włąsnie popłaciłamrachunki i siedze i wypełniam wnioski o zasiłek wychowawczy na Emilke...ratunkuuuu...
humor zdechł...
trzeba mi kroplówy;-)
 
Emilka ale choróbsko się przewaliło??
No kurka wiecie, że ja nawet o wychowawczy nie wystąpiłam, jakaś taka nie ogarnięta jestem,a Emilka mi o tym ciągle przypomina:)
My znowu dopiero wstwałyśmy.
 
reklama
Też ostatnimi czasy pobijamy rekordy wyłażenia z pidżam - dziś po 11. Ale za to w nocy... Iiiiiiiii... Głowa mała co się dzieje.
Kaatia spodenki z "penisa" hiehie. Czyli sklepu taniego Penneys, ale jak to brzmi jak się powie na głos np.: "a, to buty z penisa". Niewtajemniczeni łypią podejrzliwie czy u mnie z głową ok.
Mag spokojnie. Jak Kaatia pisze: zablokuj galerię i finito. No i wrzuć tu czasem jakąś fotę Gosiaczka. Jak wrzucisz na wątku, to tylko my forumowiczki obejrzymy po zalogowaniu. A tu raczej kont fikcyjnych nie ma i mody mają oko na wszystko.
Emilka jak skończysz z papierami to sobie strzel setę. Oj, sorry, kroplówę:)

Przyszedł do mnie "list", że mam jutro zasiłek do odebrana dla bezrobotnych. Po prostu w tym kraju, to wszystkie chwyty dozwolone: ktoś po prostu w urzędzie nabazgrał długopisem na drugiej stronie jakiejś kartki :"kolejna data podpisu 15/07 " i "Pierwsza wypłata 11/06" wrzucił do kopery, nabazgrał adres i doszło dzień przed wypłatą zasiłku. Oczy mam w słupki...
Tuśka śpi a ja się opycham pierogami - nareszcie ktoś tu lepi prawdziwe pierogi z farszem, a nie mamałygą w środku, i od kilku dni wsuwamy je na okrągło:)
 
Do góry