reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z kupką

reklama
też przez to przechodzimy:-)
nasz pediatra powiedział że tydzień może spokojnie kupki nie robić, teraz Ala robi kupkę co 3-4 dni ale poddaję jej herbatkę koperkową a wczoraj kupiłam nową: ułatwiającą trawienie HIPPa, zobaczymy czy dzisiaj zrobi...
ja piję dziennie przynajmniej dwie rumiankowo-koperkowe i latam zamiast niej:-D
 
My od wczoraj walczymy z kupskiem. Olusia ma tak zbitą i twardą, że jej nie może przejść i bardzo się bidulka męczy. Tak na raty robimy po kawałku, płacz straszny widzę jak pcha a to nie chce wychodzić. Wysłałam męża do apteki po coś bo domowe środki nie działają. A jak już jakiś kawałek wykupka to uśmiech taki na twrzy i cała przeszczęśliwa jest.
Chyba tak na nią zmiana mleczka podziałała. Mam tylko nadzieję, że brzuszek się przyzwyczai szybko. A niewiem czy dobrze pamiętam, ale czy śliwki by tu nie pomogły. Bo jak karmiłam cycem to właśnie jek miała problem z kupką to śliwki jadłam. Tylko nie wiem od którego są miesiąca.
 
mi sie wydaje ze chyba za wczesnie na sliwki
ale niestety nic wam nie poradze bo u nas nadal ten problem nie rozwiazany juz od ponad miesiaca
 
tez mysle ze to wina mleka bo czasem dokarmiam i to własnie nieregularnie i pewnie dlatego sie nie moze przyzwyczaic ale chce karmic jak najdłuzej cycem a nie zawsze moge
 
U nas problem kupki rowiazał się sam na zasadzie "mówisz masz". W zeszły piątek powiedziałam, że chciałabym, żeby Kuba robił kilka kupek dziennie, a nie tak jak robi co 2-3 dni. I od następnego dnia tak właśnie się stało. Czary jakieś czy coś :tak: A tak naprawdę to zastanawiam się czy teraz nie robi za często, bo praktycznie co zmiana pieluchy to jest kleksik w pieluszce:shocked2:
 
u nas niestety coś takiego nie działa widocznie ja nie mam takiej mocy
bo już nieraz płakałam nawet przez te kupki
sumka może Ty jakaś czarodziejka?spróbuj może i na moją córcie
chociaż przez neta to pewnie się nie da co??///
 
Bardzo proszę:


"Na Ozyrysa i Apisa Oliwko sraj !!!!!!!!!!!!!!"

gif78.gif
 
reklama
Dzięki Sumko jak to zobaczyłam to aż się w głos roześmiałam ze chyba wszyscy sąsiedzi mnie usłyszeli
taką mi niespodziankę zrobiłaś
mam nadzieje ze poskutkuje ale lepiej rano bo juz śpi więc wolałabym zeby nie spała całej nocy z kupką
 
Do góry