reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

reklama
cytologię robiła mi szanowna pani doktor pół roku temu.był I stopień,więc looz chyba...:tak: jutro do niej pójdę.może chociaż badanie na czystość pochwy mi zrobi.bo tego jeszcze nigdy nie miałam...uciekam do innego gina.nie ma na co czekać...:-(
 
Dziewczyly, byłam w czwartek u gina i stwierdził że jestem w 4 tygodniu ciąży, dziś pokaało mi się malutkie plamienie i leciutki skurcz, co mogę zrobić zanim jutro się skontaktuje z ginem. Czy to może być groźne??

lepiej nie ryzykuj, ale też nie panikuj, jak najszybciej idz do lekarza, a do tego czasu oszczędzaj się, leż jak najwięcej. ja też to rpzechodziłam. i chyba nawet w tym samym czasie co Ty,
 
michalkaaaa,a od którego tygodnia bierzesz duphaston?ja biorę już 6 tygodni:-( plamiłam w 5 tygodniu,pojechałam do szpitala i tam mi przepisali.żadnego krwiaka nie było.nie wiedzieli od czego.dopiero tydzień temu okazało się,że ciąża była mnoga i plamiło bo słabszy płód opuszczał mój brzuszek....na usg było wszystko ok...a lekarka do której chodzę mówi''może na wszelki wypadek brać ten duphaston'':wściekła/y::crazy::szok: ale niestety nie jest w stanie powiedzieć do kiedy mam go brać...cena ceną,ale czy to jest konieczne,gdy nic się nie dzieje???
 
Waniliowa biorę od 5 tyg też "zapobiegawczo" bo poziom progesteronu miałam wysoki ale stwierdził,że nie zaszkodzi zwłaszcza,że problem dotyczył łożyska Na szczęście w 13 tyg krwawienia ustały, jednak 3 miesiące spędzone w łóżku nie poszły na marne;-) Kończę ostatnie opakowanie i chyba więcej brać już nie będę bo zaczynam 19tydz i odpukać nic złego się nie dzieje
Athena radziłabym udać się do szpitala
 
michalkaaaa,a od którego tygodnia bierzesz duphaston?ja biorę już 6 tygodni:-( plamiłam w 5 tygodniu,pojechałam do szpitala i tam mi przepisali.żadnego krwiaka nie było.nie wiedzieli od czego.dopiero tydzień temu okazało się,że ciąża była mnoga i plamiło bo słabszy płód opuszczał mój brzuszek....na usg było wszystko ok...a lekarka do której chodzę mówi''może na wszelki wypadek brać ten duphaston'':wściekła/y::crazy::szok: ale niestety nie jest w stanie powiedzieć do kiedy mam go brać...cena ceną,ale czy to jest konieczne,gdy nic się nie dzieje???


u mnie był krwiak jeden lekarz przepisał mi tylko 2 opakowania, a drugi mówił, żeby aż do 18 tygodnia brać- zapobiegawczo, bo niby u mnie też już nic się nie dzieje.. ale zgadzam się, cena jest kosmiczna
 
wróciłam od lekarki.do tego duphastonu dodała kaprogest.nie krwawię,ale mam bóle podbrzusza i wodniste upławy.sama nie wiem czy decydować się na te zastrzyki...jeśli ma pomóc to pomoże sam duphaston chyba...brała któraś z was taką mieszankę???
p.s-żadnych badań nie zleciła rzecz jasna...nfz nie ma kasy i już...:wściekła/y:
 
wróciłam od lekarki.do tego duphastonu dodała kaprogest.nie krwawię,ale mam bóle podbrzusza i wodniste upławy.sama nie wiem czy decydować się na te zastrzyki...jeśli ma pomóc to pomoże sam duphaston chyba...brała któraś z was taką mieszankę???
p.s-żadnych badań nie zleciła rzecz jasna...nfz nie ma kasy i już...:wściekła/y:

ja tylko duphastron mam, ale od niego chyba jakaś grzybica mi się robi:wściekła/y: swędzieć jeszcze nie swędzi, ale już białe mam na bieliźnie.
szkoda z tymi badaniami:-(
 
poza morfologią i badaniem ogólnym moczu -żadnych badań.toksoplazmozę muszę zrobić prywatnie...:-(
co do kaprogestu-zastrzyków się nie boję:-) ,ale czy nie za dużo tego?????:-:)-:)-(
 
reklama

Podobne tematy

Do góry