reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Waniliowa na Twoim miejscu poszłabym do innego lekarza. Tzn wiem, że planujesz wizytę w prywatnym gabinecie z wynikami z USG genetycznego, ale gdybyś spróbowala do innego lekarza uderzyć choćby w tej samej przychodni, co? Bo skoro tak Cie to niepokoi, co też dobre nie jest....A testowałaś wydzielinę takim jakimś testerem do wód płodowych podobno dostępnym w aptece?
 
reklama
nieeeee,nie kupiłam tego.dziś zakupię papierki lakmusowe.i zobaczę...jak wstawałam dziś z łóżka to kilka kropelek dosłownie po udach ciekło.tyle,że dziś to coś jest jak mleko,a nie bezbarwne-a to już mnie ciut uspokaja...:tak:
 
Taakie upławy to ja też miałam ;-) Tyle, że kiedy zaczęły przybierać lekko żółtawy kolor już trochę mnie to zaniepokoiło- i słusznie. Teraz biorę Gyno-femidazol i płyny ze mnie wypływają tylko rano, razem z tym co zostało po tabletce. Tamte upławy już się skończyły. Podczas brania dopochwowo luteiny też dosłownie woda ze mnie płynęła, ale wtedy lekarz mnie uspokoił, że to przez tabletki.
 
dziewczyny a ja sie tak zastanawiam czy te plamienia czy upławy o których piszecie to sa jakie takie jak pzed okresem braz i jest ich malo?? ja mam zawsze pare dni przed okresem takie plamienie potem jest dopiero normalny okres. w tym cyklu tez tak mam zaczelo sie od soboty 10 -tego takie lekkie plamienie nic wiecej nic mniej az do dzisiaj a to juz 26 dc...... cycuchy bolą ale ja wiem...... lepiej jakby tego plamienia nie bylo. A okres mam zawsze co 27/28 dni . Zawsze jednak jest to plamienie ktore z dnia na dzien sie nasila a tu w tym cyklu nie ma go tak duzo. Nie wiem wiecie co jak ktoras miala kiedys podobnie niech mi cos napisze. Pozdrawiam wszystkie i zycze samych owocnych staranek!!!!!! zapomnialam dodac ze tez biore duphaston ale od 9 dc przez 10 dni.
 
Ja mam jak na razie z tym spokoj,od kiedy poszlam w czwartek do szpitala do gina dostalam globulki dpochwowe,ktore rowniez mozna stosowac doustnie,czuje sie o wiele lepiej,swiezo a nie jak bym miala rybke w gatkach:-D
 
dziewczyny a ja sie tak zastanawiam czy te plamienia czy upławy o których piszecie to sa jakie takie jak pzed okresem braz i jest ich malo?? ja mam zawsze pare dni przed okresem takie plamienie potem jest dopiero normalny okres. w tym cyklu tez tak mam zaczelo sie od soboty 10 -tego takie lekkie plamienie nic wiecej nic mniej az do dzisiaj a to juz 26 dc...... cycuchy bolą ale ja wiem...... lepiej jakby tego plamienia nie bylo. A okres mam zawsze co 27/28 dni . Zawsze jednak jest to plamienie ktore z dnia na dzien sie nasila a tu w tym cyklu nie ma go tak duzo. Nie wiem wiecie co jak ktoras miala kiedys podobnie niech mi cos napisze. Pozdrawiam wszystkie i zycze samych owocnych staranek!!!!!! zapomnialam dodac ze tez biore duphaston ale od 9 dc przez 10 dni.
Rozumiem, że ciąży na razie nie stwierdziłaś/ starasz się ;-)
My tu pisałyśmy sobie o upławach takich nie podbarwionych krwią (plamieniach)
Jeśli chodzi o plamienie, to ja w czasie kiedy miał przypaść okres miałam jednodniowe brunatne plamienie. Ze dwa dni się spóźnił, ale myslałam, że właśnie nadszedł (wieczorem), założyłam tampon i rano wyciągnęłam i stwierdziłam, ze coś sucho było.... Tamponu juz nie zakladałam tylko wkładkę, jeszcze trochę w ciągu dnia plamiło i ... niebo się rozjaśniło. Więcej plamienia nie było. Tylko test ciążowy za jakiś tydzień. ;-) Też bolały mnie piersi jakby mi je miało rozsadzić, a zwykle przed okresem już przestawały. Zmierz sobie temperaturę. Ja miałam podwyższoną temp. całego ciała do 37,1. No i zrób test, jeżeli podejrzewasz ciążę. Już powinien cos wykazać.
 
Witam jestem w 9 tyg ciąży od 6 tygodnia mam krwiaka byłam juz dwa razy w szpitalu lekarz kazalmi lezec i łykac dupaston lecz dzisiaj sie troche wystraszylam bo pojawiła mi sie mała plamka krwi czy to jest normalne przy krwiaku prosze o odp jesli ktoras Pani miala tak samo
 
Witam wszystkich.
Jestem tu od dzisiaj a tak naprawde od 2005 po prostu pod starym nikiem nie pamiętam hasła. Mam już jednego synka urodziłam w 2006 i teraz staramy sie o kolejnego malucha. Mam pytanie o upławach. przeczytałam sobie troche waszych rozmów i mam lekkie upławy są gęste i koloru budyniu waniliowego ale ze dwa razy dzisiaj byłu koloru brunatnego. Miesiączka spóźnia mi sie już dwa dni piersi mnie bardzo bolą a test wyszedł negatywnie robiłam go w poniedziałek. Robiłam też test z krwi i odebrałam dzisiaj wyniki norma jest <5,3 a u mnie jest 5,5 więc może to poczatek ciąży. Martwie sie tylko tym brunatnym kolorem czy jest to normalne bo szczeże w poprzedniej ciązy byłam na proszkach podtrzymujących bo krwawiłam. Boje sie tego samego i teraz. Gorąco pozdrawiam i proszę o jakąs rade
 
reklama

Podobne tematy

Do góry