reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

reklama
mnie kazano się oszczędzać, odpoczywać nie leżeć cały czas bo człowiek zwariuje, spacery, ale po domku wyłącznie, czasem zdarzają się jeszcze jednorazowe plamienia, ale ponoć tak może być dopóki łożysko się dobrze nie umiejscowi,u mnie jest dość nisko,ale z uwagi,że to ciąża bliźniacza czas nauczyć się oszczędnego,spokojnego tryby życia i będzie dobrze, czego i wam życzę:)
 
dziewczyny mam do Was pytanie,czy Wy w ciazy musicie sie podmywac czesciej niz zwykle bo ja tak,czesto czuje w oklicach waginy nieprzyjemna won i ogolnie jest to dla mnie krepujace bo w pierwszej ciazy czegos takiego nie mialam a teraz jak nie wejde 2-3 eazy pod prysznic to czuje sie jakbymn miala rybe w majtkach:eek:,moze to sa uplawy niewiem nie sadze co prawda wydziela sie ze mnie wiecej sluzu niz zwykle ale to podobno normalne:confused2:
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!ja też tak mam:-( całe gatki dosłownie...kolor mleka...dostałam jakieś globulki od gina-skład wymyślił sobie sam chyba i w aptece mi to robili...ale-wcale ilość wydzieliny się nie zmniejszyła...najgorsze jest to,gdy idę ulicą i czuję,że coś ciepłego mi wylatuje...i biegnę do pierwszej napotkanej knajpki sprawdzić czy to nie krew...to moja pierwsza ciąża,podtrzymywana na dodatek,więc nie wiem czy to normalna rzecz...jedne dziewczyny piszą,ze jak najbardziej,inne,że to infekcja i należy wziąć się za porządne leczenie...
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!ja też tak mam:-( całe gatki dosłownie...kolor mleka...dostałam jakieś globulki od gina-skład wymyślił sobie sam chyba i w aptece mi to robili...ale-wcale ilość wydzieliny się nie zmniejszyła...najgorsze jest to,gdy idę ulicą i czuję,że coś ciepłego mi wylatuje...i biegnę do pierwszej napotkanej knajpki sprawdzić czy to nie krew...to moja pierwsza ciąża,podtrzymywana na dodatek,więc nie wiem czy to normalna rzecz...jedne dziewczyny piszą,ze jak najbardziej,inne,że to infekcja i należy wziąć się za porządne leczenie...
haha ja tez mam takie poszukiwania knajpek :D... masakra....
a ja zauwazylam ze jak mocniej sie namydle, czy sie tam gole i uzyje pianki czy czegokolwiek, to mi ze sluzu robi sie takie skulkowaciale cos :///.... wiec nie wiem... mydlo nie - ostatnio jakies nawet nivea kupilam- i dalej to samo...
chyba przejde na szare mydlo.... - albo juz sama nie wiem... moj gin mowil ze nie widzi zadnych zmain grzybicznych ani niczego... wiec to musza byc mydla i zele pod przysznic!!!

A WZMOZONE UPLAWY TO NORMA!
 
A WZMOZONE UPLAWY TO NORMA!
po pierwsze: upławy w ciąży nalezy niezwłocznie leczyc bo mogą doprowadzić do zakażenia i poronienia
po drugie: wzmożone mogą być nie upławy bo one świadczą o jakimś zapaleniu, tylko wydzielina z pochwy w kolorze przeźroczystym lub lekko mlecznym bez zapachu
po trzecie: używajcie mydła lactatyd lub innego z pałeczkami kwasu mlekowego zeby pomogło Wam utrzymać odpowiednią florę bakteryjną
ja miałam 2 razy zapalenie w ciągu pierwszych 12 tyg wyleczyłam to pimafucinem o ile dobrze nazwe pamiętam
 
reklama
po pierwsze: upławy w ciąży nalezy niezwłocznie leczyc bo mogą doprowadzić do zakażenia i poronienia
po drugie: wzmożone mogą być nie upławy bo one świadczą o jakimś zapaleniu, tylko wydzielina z pochwy w kolorze przeźroczystym lub lekko mlecznym bez zapachu
po trzecie: używajcie mydła lactatyd lub innego z pałeczkami kwasu mlekowego zeby pomogło Wam utrzymać odpowiednią florę bakteryjną
ja miałam 2 razy zapalenie w ciągu pierwszych 12 tyg wyleczyłam to pimafucinem o ile dobrze nazwe pamiętam
ja mam strasznie silne uplawy, czasem mniej przyjemne, i gin mowi ze zadnych zmian grzybicznych nie widzi i śluz tez jest w normie, wszystko zalezy od organizmu kobiety.... tak mi pwiedzial :).... cytologie bede mial w poniedzialek robiona.... wiec zobaczymy, ale mi sie wydaje ze poki nie swedzi, czy nie piecze i nie ma ona innego koloru niz, bladomleczny czy przezroczysty to wsio jest si i nie trza sie bac na zapas...
 

Podobne tematy

Do góry