reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Dziewczyny w tak wczesnej ciąży nie zawsze można znależć przyczynę krwawienia U mnie zaczęły się od 5 tyg i nikt nie miał pojęcia skąd się biorą, maluszek rozwijał się prawidłowo Dopiero w 12tyg lekarz znalazł przyczynę Nie mogę absolutnie nic ciężkiego robić, ani chodzić ponieważ właśnie ruch powoduje krwawienie koło łożyska, które za nisko zaczęło się rozwijać Leżę już 3 miesiąc w łóżku i dzięki temu jest już poprawa, mam nadzieje,że wkrótce będe mogła trochę więcej się ruszać ale pewne to nie jest Maleństwo najważniejsze można się poświęcić, m gotuje obiady i sprząta, mieszkamy sami za granicą i jakoś sobie radzimy! W takich sytuacjach naprawdę musicie bardzo na siebie uważać! Raz dostałam krwawienia po tym jak za mocno się wygięłam po kartkę!
Modziom w zagrożonej ciąży seks jest zabroniony!!! lekarz Ci tego nie powiedział!! mam nadzieję, że pojechałaś z tym do szpitala Duphaston powinnaś brać raczej dłużej, idż może do innego lekarza U mnie 17tydz i dalej go biorę
 
reklama
jestesaniolkiem nie chcę Cię straszyć ale przy krwiaku musisz leżeć aż do zupełnego wchłonięcia! ryzyko jest zbyt duże, masa kobiet leży z tego powodu w szpitalu

wiem, ale u mnie ani plamienia, a krwiaczek jest maly....
duphaston biore 4 dzien i wszystko jest si....
leze jak najwiecej, ale przeciez wiadom o ze mam tez obowiazki domowe... moj facet jest od rana do nocy w pracy i nikt za mnie tego wszytkiego nie zrobi :(...
 
wiem, ale u mnie ani plamienia, a krwiaczek jest maly....
duphaston biore 4 dzien i wszystko jest si....
leze jak najwiecej, ale przeciez wiadom o ze mam tez obowiazki domowe... moj facet jest od rana do nocy w pracy i nikt za mnie tego wszytkiego nie zrobi :(...

to tak jak u mnie chłop w pracy a w domu trzeba porobić. wiadomo staram się odpoczywac ale tak do końca nie da sie...
 
Zgadzam się Chociaż przez 2 i 3 miesiąc musiałam leżeć i tylko siusiu bo krwiak mimo,że był malutki znajdował się pod rozwijającym się łożyskiem co groziło odklejeniem:( oczywiście na początku nie zdawałam sobie z tego sprawy i wstawałam, ale po kilkakrotnym krwotoku zrezygnowałam M mimo,że pracuje do póżna musiał sam zająć się domem jeszcze mi kanapki na dzień robić żebym nie musiała wstawać ale opłaciło się Teraz jest już lepiej mogę chociaż obiad ugotować;) a nikt nam szansy nie dawał:)
Trzymam za Was kciuki dziewczyny Pozdrawiam
 
hej dziewczyny tak was czytam i mam pytanie. moja bratowa wlasnie wyszla od lekarza jest w 7 tyg ciazy na poczatku ciazy krawila ale samo przeszlo. dzis wyszlo jej na usg ze ma krwiaka lekarz oczywiscie przypisal jej duphaston i L4 ale o dziwo nie kazal jej lezec! a jak was czytam to wy wszystkie lezycie z tymi krwiaczkami tak? chyba powinna zmienic lekarza co? noi pewnie lezec tak?
 
Ja tez mam krwiaka i biore luteine. Moj lekarz kazal sie oszczedzac ale nie lerzec jezeli nie wystepuje silny krwotok to troszke ruchu nie zaszkodzi przynajmniej dzidzius przyzwyczai sie do tego a nie do ciaglego lerzenia i zero wysilku wtedy wlasnie moze byc slabszy.
pozdrawiam
 
to wszystko zależy gdzie krwiak jest umiejscowiony jeżeli przy rozwijającym się łożysku to niestety leżeć trzeba aż łożysko się podniesie a krwiak nie wchłonie bo inaczej łożysko może się odkleić
I raczej nie ma to związku z tym czy dziecko jest słabe Leżałam 2,5 miesiąca w łóżku i nie zaszkodziło to maleństwu, wręcz przeciwnie Łożysko się podniosło, krwiak wchłonął się a dziecko rozwija się książkowo;)
Najlepiej zapytać lekarza co można robić a co nie bo jakby nie patrzał jest to zagrożenie dla ciąży, zwłaszcza tak wczesnej
 
reklama
hej dziewczyny tak was czytam i mam pytanie. moja bratowa wlasnie wyszla od lekarza jest w 7 tyg ciazy na poczatku ciazy krawila ale samo przeszlo. dzis wyszlo jej na usg ze ma krwiaka lekarz oczywiscie przypisal jej duphaston i L4 ale o dziwo nie kazal jej lezec! a jak was czytam to wy wszystkie lezycie z tymi krwiaczkami tak? chyba powinna zmienic lekarza co? noi pewnie lezec tak?
mi kazano lezec i sie nie przemeczac.... to bardzo wazne!!!
 

Podobne tematy

Do góry