reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

reklama
ja wczoraj miałam delikatne plamienie- jasnobrązowe.
dzwoniłam do lekarza, powiedział, że mam czekać na swoją wizytę i odpoczywać, więc leżałam, odpoczywałam i dziś czyściutko :D a juz się wczoraj tak bałam!
 
u mnie dziś dalej spokój, dalej bez krwawień :) tylko denerwuje się troszeczkę bo od wczoraj nie biore już duphastonu- lekarz kazał wziążć tylko jedno opakowanie no i mam nadzieje że przez to mi się nie pogorszy! Dotego dzis mam duużo mniejsze mdłości, mam nadzieje że to cześciowo przez to że odstawiłam lek bo na innym forum znalazłam informacje że duphaston może nasilac mdłości- oby, i oby z moją fasolka wszystko było ok.
Pozdrawiam Was moje drogie i życze zdrówka
 
hej dziewczyny:))
te bylam w podobnej sytuacji, 1 ciaze poronilam w 6tc, gdy zaszlam w ciaze p raz drugi-na poczatku bylo ok, ale w 8tc znow plamienie...zaryczana pojechalam do szpitala, ale okazalo sie ze serduszko bije, badali mi B-hcg, usg i bylo ok, beta rosla. Dotawalam duphastom i nospe. Duphastom bralam do konca 16tc, no i L4 do konca ciazy( przez co jestem teraz na bezrobociu-ale nie zaluję :)), oszczedzanie sie, lezenie i lezenie...i moja Hanka będzie miała jutro pól roczku :))głowa do gór, będzie dobrze, odpoczywajcie i nie strsujcie się, to najważniejsze:)) pozdrawiam
 
Stało sie najgorsze :( 3 dni temu dostałam krwawienia tak jak pisalam wczesniej, bylam w szpitalu i powiedziano mi ze serduszko nie bije :( dzisiaj pojechalam do innego szpitala zeby sie upewnic i niestety dziecko przestalo rosnac 9 dni temu :( Najdziwniejsze jest to ze przestalo rosnac w dni w ktorym bylam u pl gina na wizycie, ktory badal mnie i wszystko bylo ok. Zaczełąm sie nawet zastanawiac czy to mozliwe zeby on cos zrobil nie tak tzn uszkodzil przez przypadek płód. Badał mnie jakos dziwnie tzn mocno plamilam w gabinecie on mi robil cytologie ale strasznie mnie bolalo. Nie wiem moze wpadam w paranoje ale ta strata tak boli ze nie sposób sie nad tym nie zastanawiac. Leżałam w domu ponad miesiac, oszczedzałam się.... mam nadzieje ze z czasem przejdzie bolec... trzymajcie sie i życze Wam abyście nigdy nie musiały przez to przejsc, dużo zdrowia
 
bardzo sie boje bo znowu krwawie, jestem w domu na zwolnieniu najpierw widzieli krwiaka na usg, bralam duphaston, kontrolnie poszlam znowu na usg nic nie bylo ewentualnie miesniak lub skurcz macicy lekarz nie byl pewein, nie przepisal mi kolejnej porcji duphastonu,jestem w 9 tyg. skoro moglam nirmalnie funkcjonowac bo naprawde nic mi sie nie dzialo, kochalam sie wczoraj z mezem, a dzisiaj krwawie, boje sie co sie stalo, czy to juz koniec czy tak juz bedzie, a jutro mialam wrocic sobie do pracy, nie wiem co jest i dlaczego sie tak dzieje?!:(
 
radze tobie isc do innego lekarza skoro ten nie wie co jest, jesli wystepuje krwawienie to jest oznaka ze cos sie dzieje czasami wlasnie wystepuje po wspolrzyciu ale radze isc jednak do gin.
Ja mam krwiaka i krwawie juz od paru tyg ale z dzidzia jest ok.
 
witam, ja właśnie wróciłam ze szpitala, mam zagrożenie, 2 tyg. zwolenienia, leżeć, żadnego seksu, żadnych gorących kąpieli..
ale chcę zmienić lekarza, bo jakoś nie czują się z nim komfortowo....
 
reklama
kejting rowniez ubolewam z toba.... tak mi przykro :(!!!! Trzymaj sie malenka !!!!

a poza tym ja dzieki bogu wykrylam krwiaka zanium zaczelam plamic... takze duphaston biore i jest si... krwiak mial niecaly centymetr i powiedziano mi ze pare dni pozniej moglabym zaczac krwawic....

ja chodze i po domu... w koncu ktos musi gotowac i sprzatac :) bo N tego nie zrobi :/.....
a wczoraj nawet do mcdonalda poszlam bo mialam taka wielka ochote na salateczke wiejska <mniam>....
:) i nie plamie.... dzieki bogu... ::)

juz nawet przestalo mnie pobolewac podbrzusze :)... tylko dzisiaj zauwazylam ze znowu zaczynam biegac siusiu co 15 minut.... przeciez macica powinna sie juz podniesc i nie naciskac na pecherz ?? <mysli>
27 ide na wizyte i zobaczymy jak to bedzie, ale mam nadzieje ze bedzie si :)
 

Podobne tematy

Do góry