reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy w sypialni

hehehe....ta...problemy...sorki, ze sie smieje, ale my wlasnie wtedy raz, bez zabezpieczenia i teraz mamy malego, slicznego chlopczyka...
 
reklama
ywka hehe no sądząc po suwaczku to problemów z zajściem w ciążę raczej nie mam ;) Ale z tymi apetytami w czasie @ to pewnie jest trochę tak, że jak nie można to się chce...zresztą sama już nie wiem...
 
Dziewczyny!!

Ja mam całkiem odwrotny problem:( W trakcie ciąży i po urodzeniu dziecka miałam taka ochotę na sex że mój mąż normalnie musi uciekać. Najleppsze jest to, że nasza córeczka ma już 10 miesięcy a ja salej tak samo. W ciąży kochaliśmy się do 9 miesiąca i to po bzykaniu urodzila się córusia (1 kwietnia :laugh:), czasami jest mi aż głupio, bo mąż też może być zmęczony a ja zaraz mam milion podejrzeń... ach sama nie wiem co jest lepsze..
 
hihi ja też myślałam, że jestem jedyną " pierdzącą " ale na szczęście jest inaczej. Trochę mnie to wkurza, ale mąż się zawsze śmieje ;D
 
Ja ochotę na seks mam teraz i w ciązy(o jaką miałam straszną),........ tylko jest małe "ale".
..... w ciązy byłam zmęczoana ciążą i trochę leżalam.A teraz przy dwójce dzieci jestem zmęczona dniem codziennym...i pracą ,ja przychodzi wieczór to mam ochote tylko na sen.
Ostatnio jest coraz lepiej ,maly już nie jest tak absorbujący i je nie jestem tak zmęczona ,więc...... :laugh: :laugh:
 
No wlasnie.Jak to jest z seksem w ciazy? Pierwsze 4 miesiace rzygalam jak kot i nie bardzo mialam ochote na cokolwiek a teraz nagle jak mnie wzielo to mysle jak facet ciagle o tym samym :-[ ;) Boje sie tylko czy maluszkowi nie moge zaszkodzic jak bede codziennie sie z mezusiem zabawiac.Jesli wszystko jest w porzadku z malcem to takie rzeczy naprawde mu nie szkodza ??? troche sie boje bo przeciez rosnie wtedy cisnienie i kurczy sie macica na pare minut ::) :-[
 
Kobiety pod tym względem mają "lepiej" od facetów, bo facet nie może udać orgazmu, a kobieta tak (choć to "lepiej" jest w cudzysłowiu, bo nie sądzę, żeby na dłuższą metę miało to sens, ale wiem, że niektóre babeczki tak robią) Ciekawa jestem ,czy Wam się kiedyś to zdarzyło, to znaczy czy musiałyście/chciałyście udawać orgazm? A jeśli tak, to dlaczego. I czy facet się zorientował (hehe, pewnie nie).


pozdrawiam
nikita
 
reklama
Też jestem ciekawa dlaczego kobiety udają orgazm, bo dla mnie to jest trochę smieszne, bo skoro jestem z facetem i on mnie nie zaspokaja, a ja w tym momencie udaje, to on nigdy nie bedzie się tak starał, żeby mi było dobrze, bo będzie myślał, że tak jest.
Np. ja i mój mąż długo się docieraliśmy, bo jak się poznalismy to bylismy raczej z tych niedoswiadczonyych, ale ja nigdy nie udawałam, bo wtedy on z kazdym razem coraz bardziej się starał i teraz jest super.

Kurcze....... nie wiem czy zbyt chaotycznie tego nie napisałam???
 
Do góry