reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

kasiek tak jestesmy na Huggiesach i mamy jeszcze Pampers Premium Care. Ale wiesz tak czy inaczej my kupujemy pieluszki na promocjach wiec jesli nie bedzie teraz promocji huggies to kupie jakies inne chocby Baby dream czy Happy. Kuba dobrze znosi wszystkie pieluszki jakie mu zakladam :-)
choc nie powiem najbardziej chcialabym aby byl na Pampersach, ale to za droga impreza jak dla nas.
 
reklama
Dziewczyny kupilam ostatnio DADA 3ki z Biedrony i jakie one teraz są mięciutkie, te kilka sztuk, które dostalam od koleżanki to były bardzo sztywne, a te są jak pampersy w dotyku, no może ciut sztywniejsze. Tyko ,że ja dostałam 2ki, a te są 3ki. Czy to weszła jakaś nowsza wersja, miększe?
 
Gola nie wiem czy jest jakas nowa wersja tych dada3 ale raczej nie. Ja właśnie kończę opakowanie tych 3 i jestem bardzo zadowolona zostane raczej juz przy tych biedronkowych bo szkoda przepłacać jak te są ok
 
Mirelka te Pampersy rozm 3 pachną delikatnie aloesem i w środku mają taki lekko zielony kolor, to właśnie aloes. A w tych Huggiesach nie ma tego aloesowego paska, są poprostu białe i nie pachną. Mam nadzieję, że też się sprawdzą:-)
Nimfii Ty chyba chwaliłaś Huggiessy, jeśli dobrze pamiętam.....Dzis założyłam pierwszą pieluszkę tej firmy i zobaczymy....Ja kupiłam małą paczkę Huggiess w Biedronce rozm 3 (54 szt) za 29 zł. Wolę nie kupować większych bo nie wiem jak pupa małej zareaguje na te pieluszki.
u nas huggiesy sie nie sprawdzily:((( przeciekaja i sa mniejsze niz 3jki pampki:(
 
nimfii nie zwróciłam uwagi do kiedy ta promocja, ale widziała że dodatkowo jeszcze 5% na kartę skarbonka idzie, jak ktoś ma
 
margo ja używam happy jestem bardzo zadowolona bardziej niż z pampers activ, bo też używałam tylko tych po urodzeniu i raz dada, ale dada nie dają rady u nas, a happy wcale nie puchną i sucho ma w środku, a dużo sika
 
andzelika ja jednak szukam innych pampków gdyż te happy uwierają moją małą po bokach i na nóżkach nie mają ulastycznych boczków a moja to grubiutka wiercipiętka i czerwone boczki :-(
 
U mnie po trzecim dniu testowania Huggiessów musze powiedzieć, że do bani....
Totalna porażka i więcej nie kupię. Nie uczulają małej ale są mniejsze niż Pampersy i Dada 3. W dotyku takie jakieś twarde i papierowe, że jak nakładam to aż szeleszczą. Gdy przesiąkną siuśkami robią się twarde i jakos tak się filcują, że mała ma twardego,,guza" zamiast pieluchy.
No ale nic przebieram małą często, żeby je najszybciej je wymarnować.Cena taka sama jak Dada, ale Dada to prawie rewelacja przy tych Huggiessach Premium.
Kiedyś miałam te Huggiessy Pure i były lepsze niż te Premium.

No ale nic przynajmniej mam już je przetestowane i teraz chcę jeszcze kupić te z Lidla, o których pisałyście:-)
 
reklama
My juz jedziemy na czwóreczkach. Ja jestem wierna Dadzie. Mai nie uczulują, sklep mam pod nosem, cena fajna więc nie kombinuję:tak:
 
Do góry