reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

dziewczyny a ja dzisiaj bylam z malym w zwiazku z tym podejrzeniem przeze mnie skazy białkowej, ale lekarka powiedziala, że to jakies uczulenie pokarmowe, jednak wykluczyla skaze. mam przez tydzien wszystko zapisywac co jem :( dostalam jakas masc witaminowa do natluszczania i obowiazkowo kapiel w emolientach. Mam nadzieje ze pomoże :)
 
reklama
Trzymam kciki Martttika. Ja też Małego kąpię od urodzenia w emolientach, fajną ma skórkę po nich.
A ja już wczoraj zaczęłam jeść małe il.nabiału, zobaczymy czy Mały to jakoś odnotuje. W głebi duszy mam nadzieję, że nie ma tej skazy. A nawet nie byłabym zła na tą prawie 3-miesięczną dietę bo dzięki temu schudłam sporo i nie mogłam jeść słodyczy.
 
ankusch moja w tym temacie też wdała się w tatusia, no i jeszcze bączki sobie też razem puszczają :-D ja odkąd daję herbatkę hipp na trawienie to kupki codziennie, a czasem nawet dwie.
marttika oby pomogło :tak:u mnie Lena dostała uczulenia od kremiku rozgrzewającego z mustelli :szok: a niby to takie delikatne kosmetyki

Kupiłam ostatnio małą paczkę 12 szt pieluszek Bella Happy Flexi coś tam :-D i muszę powiedzieć,że są naprawdę oki, dziś w Auchan widziałam, że są bardzo tanie 27 zł za 70 szt. czy to możliwe????? Ale mam jeszcze pakę pampersów, więc muszę zużyć! Jutro jadę do Lidla, ale chyba nie kupię tych pieluch tylko przejdę na Happy, bo mi podpasowały!
 
Ja wczoraj kupiłam pakę Huggies Premium rozm. 3. Kupiłam tak na spróbowanie:-D
Zobaczymy?
Pisałyście, że fajne.
Pierwsze moje spostrzeżenie to to, że nie są nasączone aloesem tak jak Pampers activ i Dada.
 
ja miałam jechać wczoraj do Lidla po pieluchy ale przez te śniegi nie pojechałam, m kupił u nas paczkę Pampersów Active baby 22szt za 19,90:szok: wydają się mniejsze od Dady i Lidlowskich pieluszek, zobaczymy jak się sprawdzą:tak:

ja nie zauważyłam żeby Pampers activ i Dada były nasączone aloesem:no:
 
ja miałam jechać wczoraj do Lidla po pieluchy ale przez te śniegi nie pojechałam, m kupił u nas paczkę Pampersów Active baby 22szt za 19,90:szok: wydają się mniejsze od Dady i Lidlowskich pieluszek, zobaczymy jak się sprawdzą:tak:

ja nie zauważyłam żeby Pampers activ i Dada były nasączone aloesem:no:
mirelko ja mam 3ki pampers active baby - czuć aloesem :tak:
 
margo ostatnio mozna bylo kupic 99szt Huggies za 36zl ;-) Wiec takie super promocje tez sie zdarzaja. A wiesz do kiedy jest wazna promocja Auchan na pieluszki Happy?
 
reklama
Mirelka te Pampersy rozm 3 pachną delikatnie aloesem i w środku mają taki lekko zielony kolor, to właśnie aloes. A w tych Huggiesach nie ma tego aloesowego paska, są poprostu białe i nie pachną. Mam nadzieję, że też się sprawdzą:-)
Nimfii Ty chyba chwaliłaś Huggiessy, jeśli dobrze pamiętam.....Dzis założyłam pierwszą pieluszkę tej firmy i zobaczymy....Ja kupiłam małą paczkę Huggiess w Biedronce rozm 3 (54 szt) za 29 zł. Wolę nie kupować większych bo nie wiem jak pupa małej zareaguje na te pieluszki.
 
Do góry