reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

reklama
andrzelika ja kupuje opakowania po 350g i takie dwa opakowania mam na niecaly tydzien.

aneczka
to u mnie w biedronce kosztowalo bebiko 12,99zl a teraz 14,99zl. Ciekawe skad te roznice ;-) ale fajnie ci ze jeszcze masz troszke taniej. Korzystaj!


Wiecie MM to jeszcze pół biedy, ale jak do tego dojdzie kupowanie kaszek, i gotowych słoiczków -to wtedy mozna pójść z torbami :p
 
no a mój 800gram na 5 dni to dopiero masakra i płacić teraz muszę za bebilon 43zł tragedia jakaś nie długo na bebiko przejdę
 
Andrzelika ja przeszłam na Bebiko z Nan i jak mały nie ma skazy to spokojnie przechodź, bo on jest nawet w smaku lepsze i dzieci chętniej piją!!
 
dzieki za informacje. Kupiliśmy bebilon ha i dałam jej wczoraj i szok. Po 4 godz mała wszystko zwymiotowała. Zdarzyło się wam też? Nie wiem czy mleko jej nie pasuje? Byliśmy u lekarza i powiedział że po prostu za dużo na pierwszy raz zjadła (90 ml) i prawdopodobnie dlatego. Mam spróbować dawać jej około 30 ml i dokarmiać piersią przez kilka dni i zobaczymy co będzie
 
alma- mój jadł nan i mi płakał więc zmieniłam na bebilon i ok w sumie tylko kupki codziennie nie są, ale nie ma płaczu czy kolek od tego, a twój co ile robi i dopajasz go?

ewika ja dokarmiałam piersią i mój jadł co 3 godz po 90ml a między czasie pierś to nie wiem mój w sumie też wtedy by się przejadł według twojego lekarza chyba, że twoje mniej potrzebuje, a ile waży? Mój nigdy nie wymiotował tak tylko zdarzyło się jak był chory i brał syrop.
 
andrzelika Ja niby mam ten angielski Aptamil i to niby jest odpowiednik do polskiego bebilonu i u nas tez wlasnie nie ma kupek codziennie i brak problemow z brzuszkiem:tak: ale czasem jak sie przeje to ulewa mocniej albo jak je za szybko i lapczywie,na szczescie zdarza sie to nie czesto.
 
Mirelka ja używam parafiny ale do smarowania po kąpieli zamiast oliwki. Mała ma śliczną skórkę po parafince.
Do kąpania narazie używam Oilatum ale jak skończę tę butelkę, którą mam,l to zamierzam przejść na Nivea(płyn do kąpieli z oliwką).
 
reklama
nimfii sa rozbieżności w biedronkach w kraju, u mnie w Gorzowie też pomiędzy biedronkami sa różnice, kiedyś w jednej biedronce winogron kosztował 5 zeta na mieście, poszłam na drugi dzień do swojej a tu 10:szok:
 
Do góry