reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

AnnaJ Smoczek Calmy to cały zestaw - guma + plastik i kosztuje ok. 50 zł. Zestaw z butelką 60zł.

Ewika najlepiej spytaj lekarza o mleko, ale przy skazie białkowej podaje sie Nutramigen lub Bebilon pepti. A przy zwiększonym ryzyku wystąpienia alergii wszystkie mleka z oznaczeniem HA.
 
reklama
Nie wiem czy juz zauwazylyscie ze ceny mleka poszly w górę :-(

Nas czekala niemila niespodzianka w piatek. Zawsze kupowalismy Bebiko w Biedronce bo bylo najtansze. Dla starszego syna Bebiko 4 500g w cenie 17zl a teraz jest po 20 zl. A dla Kubusia kupowalam Bebiko 1 350g w cenie 12zl a teraz jest juz 15zl :baffled:

Tak wiec jesli macie jeszcze mleczka w niskich cenach to warto porobic zapasy, bo pewnie niebawem znikna ze sklepow te obecne produkcje.
 
nimfii- o tak bebilon 800g w biedronce kosztował 38zł a teraz 43zł jacyś nienormalni są oni chcą chyba żeby dzieci głodowały, co mają zrobić tacy ludzie którzy mają dziecko a kobieta jest bez pokarmu muszą więcej wydawać na melko a 2 zł a tym bardziej 5zł na mleku to dużo, bo mi 800g starcza na 5 dni tylko to jakby nie patrząc trace teraz o 20zł więcej na 4 puszkach
 
nimfii też sie wczoraj zdziwiłam że bebiko w biedronce poszło w góre kosztowało 11.99 a teraz 13.99 i to dosłownie z dnia na dzień.

szkoda że wypłaty nie idą w górę
 
A na niektóre mleka apteczne zabrali refundację. Nutramigen kosztował 26 zł, a na recapte 13zł. Teraz jest juz tylko za 26zł.

To na prawdę chamstwo, bo nie wszystkich ludzi stać na tak drogie mleko, a alergie też się zdarzaja w biednych rodzinach. Przykre to.
 
jednak jak mówią Polska to popier... naród! Niepoważni są i tyle, wypłaty wciąż takie same ...niskie stawki, a wszystko inne droższe, ja oglądałam w tv, że ciuszki dla dzieci mają zdrożeć właśnie od nowego roku, ale, że mleko to już szok. Ostatnio też oglądałam, że mleko dla dzieci które kosztowało 3 zł na recepte, a bez 46zł to było 100zł płatne, a to dla dzieci na mukowiscydoze i tylko takie mogą pić no i jednak z powrotem dali na recepte, bo strajk był.
 
reklama
też słyszałam w wiadomościach, że odzież dziecięca 12% w górę, jawne złodziejstwo! No szlag człowieka może trafić!!!!!!!!
 
Do góry