reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

reklama
OOo sa jeszcze pieluchomajtki jak Julianna wkleila a poza nimi jeszcze jeden jakis rodzaj, te co ich nie pamietam :p


Edit!
BABY DRY to ten kolejny rodzaj, w koncu znalazlam :)

http://allegro.pl/pampers-baby-dry-roz-5-216sztuk-i2291309429.html


winki
Activ Baby czy Active Fit?

PAMPERS ACTIVE BABY MIDI 3 GIGANT PACK 96szt HIT! (2293244511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Pampers Active Fit 3 Midi (4-9 kg) JUMBOPACK 84szt (2303213153) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


z tym ze w sklepach mozna kupic pieluszki w roznych opakowaniach, zalezy czy sa z importu z zagraniczy czy nie :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki jak jest ciepło na dwórku to jak ubieracie Wasze maluchy?U mnie dziś bardzo ciepło ale troszkę wieje i teraz mam dylemat.

My już w Pampersach 4+. Szkoda tylko, że na ten rozmiar nie jest w promocjach i nie można kupić tych pieluch w zbiorczym kartonie. Tylko 3 i 4 są przeważnie w promocjach. Niestety moje dziecko krótko było w 4 i zrobiły się za małe w pasie. Skąd oni biorą te kilogramy na opakowaniu:-DDłuzej jesteśmy juz w 4+ niz w tych 4.
 
my na 4, kupiłam jednak te activ pants for boys, i są całkiem niezłe, tyle że Olusiowa pupinka jest na nie jeszcze troszeczkę za szczupła i przeciekają :D
 
My już od dłuższego czasu na 4 i pewnie długo pobedziemy. Są ciut dłuższe od 3.
Gola kilka razy pisałaś,że ci się Mała "przelała"w nocy, mi tez się tak często zdarzało, jak używałam 3, teraz na 4 anie razu, także lepiej chyba zakładać ciut większe pampersy.
Julianna tych, o których piszesz nie widziałam w sklepach, fajnie byłoby wypróbować!
 
reklama
dziewczyny możliwe, że Alan dostał uczulenia od kremu smarowałam go pierwszy raz z perfecta baby wczoraj, a dziś ma całą buźkę w chrostkach i właśnie samą buźkę mu smarowałam, a nic nie jadł prócz mleka
 
Do góry