reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

he he u mnie też trwają dłużej niż 3 minuty ale daszek opuszczam na 3 minuty... jak nie zapomnę to się dowiem w PL o ten cień i witaminę D.A o opalaniu był link ze strona i tytułem bardzo dużą czcinką że nie wolno opalać.
 
reklama
no akurat taki artykuł mi się znalazł:-D dlatego napisałam żeby szukać informacji na temat syntezowania wit. D w dziale Filtry a witamina D, który jest w tym artykule mniej więcej na środku, widocznie się nieprecyzyjnie wyraziłam:-)
a słuchaj, Mały Ci się nie budzi jak słońce mu w oczy świeci, bo Lena natychmiast?
 
wiadomo, że każda mama zrobi jak uważa.napewno troszku słońca nie zaszkodzi.moja Zośkę, jak nie śpi to słońce oj razi,keci się wtedy nie samowicie,więc jej to oszczędzam,ale jak śpi jak zabita to jest to jej obojętne
 
Ile na tym forum się można dowiedzieć, bo ja to nie czytam żadnej literatury fachowej :-D idę na żywioł w wychowywaniu małej, ale dobrze że obeznane ciotki z BB podrzucą parę rad :-)
pepsi moja Lenka też się budzi nawet z najgłębszego snu jak jej słoneczko do wózka zajrzy :tak:może te Lenki tak mają
 
Kurcze ja właśnie muszę wygrzebać jutro parasolkę, bo Franek jak skręcam i mu słońce wpadnie do wózka, do jak poparzony sie wije...
 
Mojej słońce nie wybudza, jak juz zaśnie to spi na amen. Ale odnośnie słońca to ja jeszcze przed ciążą spędziłam sporo czasu u takiej super babeczki dermatolog na wizytach i trąbiła non stop o tym jakie słońce jest szkodliwe i żeby koniecznie się zabezpieczać przed jego działaniem, nawet nie zdajemy sobie sprawy jakie szkody czyni , często wychodzi to po latach. Nie panikuję jakoś specjalnie, ale fakt, nie ma co przesadzać ze słońcem.
Czytałam opinie o tym Linomagu Sun i kobietki piszą, że bardzo ciężko rozprowadza sie na skórze:baffled:
 
Tymek w słonku się nie budzi.Ale jak nie śpi i mu choć trochę zaświeci to mruży oczy, wiec mu nie pasuje.
Ja zgadzam się że slońce nie jest bezpieczne, ale tyle co mój synio jest to nie zaszkodzi mu...
ja już szukam też jakiegoś patentu na wakacje, żeby można troszkę na plażę iść...i chyba kupię "namiocik"...
 
Takie półnamioty są super jak byłam w ciąży to pożyczyliśmy od szwagra i wzięliśmy ze sobą, fajnie chroni od słońca i wiatru, teraz musimy nabyć nasz własny bo pod koniec maja jedziemy na 10 dni nad morze :-)
 
reklama
Julianna to grubo ubierasz Aleksa.Wychodzi na to, ze ma 4 warstwy ubrań + śpiworek.Nie jest przegrzany?:-)
Ja zakładam body z krótkim + welurkowa bluzeczka+ kombinezon+ rajstopki+skarpetki+kocyk lub body z długim+cienka bluzeczka + kombinezon +rajstopki + skarpetki+kocyk. Zawsze na spacerze sprawdzam małej karczek i rączki i jest cieplutka.Ja na Twoim miejscu juz bym nie nakładała tej cienkiej bluzeczki tylko body z dł. i bluzę polarową i kurteczkę.
Oczywiście sie nie obraź kochana:-)Zrobisz jak uważasz:-)
 
Do góry