reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

My tez sobie nie robimy,jak juz to drobiazgi:tak:.Musialam kupic perfumy,bo mu sie konczyly:-D.Widzialam,ze przywiozl wczoraj sprite,to sie napijemy winka,ale to juz dzis,bo mi sie nie chce czekac;-):sorry::sorry::sorry:
 
reklama
u nas Mikolajki skromne- nowa bluza i slodycze, ale za to przyjda jutro kuzynowie Lusi i bedzie fajna zabawa:tak:
 
U nas też skromnie. Oczywiście Maja ma kilka rzeczy w skarpecie. Kilka książeczek, płytę z Tomkiem i ciastolinę i tablicę "znikającą". My też drobiazgi. A słodycze mam dla każdego., bo dostaję paczki w pracy. W ty roku mam dwie. A są naprawdę duże. Może jeszcze na Święta wystarczy.:-)
 
U nas dostaje się w następnym roku od urodzenia, czyli w tamtym jeszcze nie miałam. I do 15 lat-rocznikowo, czyli Madzia jeszcze w przyszłym roku dostanie.
 
I jak Mikołaj :confused: Dzieciaczki cieszyły się z prezentów :confused:

Oli bardzo podobał się zamek do wody, choć narazie nie ma jeszcze pojęcia, że można się nim bawić w wodzie, narazie bawiła się na sucho, jeździła statkiem po podłodze i syrenkę spuszczała po zjeżdżalni. Nawet sama chciała sobie po tej zjeżdżalni zjechać :-D Zabawka wykonana jest porządnie, z dobrej jakości elastycznego plastiku - wcześniej tego nie mogłam ocenić, bo była zapakowana oryginalnie i nie chcieliśmy tego psuć zanim nie dostanie.

Moja Paulina zapytana przez nas o czym by marzyła sobie na Gwiazdkę, powiedziała, że .... o maszynie do szycia :szok: Powiedziała, że wie, że nie dostanie, ale odpowiedziała szczerze o czym najbardziej marzy. No więc przejrzałam oferty na Allegro i poczyniłam odpowiedni zakup:
PROMOCJA!! MASZYNA DO SZYCIA UKICRA 613 SUPER CENA (497028391) - Aukcje internetowe Allegro
Może to nie jest super - hiper maszyna, ale na początek starczy, my w domu nie mamy żadnej. Podobają mi się szczególnie warunki gwarancji, bo na to od czasu nieszczęsnej kamerki jestem bardzo wyczulona (notabene kamerki już nie mam, sprzedałam ją na Allegro).
 
Ostatnia edycja:
Kuba dostał od moich rodziców(a właściwie od taty,bo mówił,że zawsze chciał mu takie kupić,ale czekał na okazje)garaż Wadera z ulicą,Kuba zachwycony.Naprawdę długo sie sam bawił.
O siorki auto,wywrotka.
Od przyjaciół puzzle Kubusia Puchatka i poduszke z osiołkiem.
Od nas juz dawno książki i reniferka.:tak:
 
No i po Mikolajkach :-p u nas byl nalot mikolajkowy w Krakowie na rynku i nawet do malej przyjechalo ich 20 ;-) z postepem ten Mikolaj idzie, bo na motocyklach jezdza :-) a tu fotka malej z jednym pojazdem
 

Załączniki

  • miko1.JPG
    miko1.JPG
    80,3 KB · Wyświetleń: 18
  • miko2.JPG
    miko2.JPG
    87 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Do góry