reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

reklama
dzieki:-)
Kasiad a wy kupiliscie kiedys Oliwce takie organki prawda? jakiej firmy ino i czy są dobre, ładny dźwięk mają, i takie tam:confused: prosze o opinie i ewentualnego linka które to organki:-)
Kupowane były w Biedronce, ale nie były napewno firmowane przez Biedronkę, niestety nie pamiętam przez jaką. Dobrze je widać na tym filmiku:
YouTube - Oli 18 miesięcy - przy pianinku
może to coś Ci da:confused:
Zabawka uważam super, Oli dostała na roczek, ekspoloatowała i nadal eksploatuje je intensywnie i cały czas wszystko działa jak należy, oprócz mikrofonu, bo kabelek urwała - pewnie to jest do naprawy, ale my schowaliśmy mikrofon i tyle.
 
bukiet PERłowych róż i kupilismy zestaw walizek samsonate ale opcja z biletami badzo mi sie podba jeśli są w okolice tego typu fajne imprezy teatr operetka sama bym poszłą ale Trójmisto to dziura pod tym względem- choć mogłoby się wydawać inaczej.
no mikołajek gotowy schowany za tv. jestem u rodziców w gdańsku więc tu nas znajdzie.mega wielka torba już czeka a miało być skromnie hmmm nie wyszło ale wiecie widziałam dzis w carefurze i oczywiscie kupiłam fajną ksiażkę z traktorkiem na kartkach jest zrobiona trasa i traktorek się nakręca i sobie jedzie i są do ustawienia figurki drzewka no bardzo mi sie podoba. i kura zniosła nam 5 jaj z niespodzianką no i ten samochód platforma co kiedyś wklejałam foto z mega box-u.
teraz jeszcze gwiazdka.
dla 6- cio latka z listu do mikołaja kupiłam grę OPERCAJA w walizce
dla 10-cio latak kurs anglika na komputer i gra o jakiś rajdach
dla 4 latki zestaw plecak piórnik worek na kapcie szminka Disney Princess a id zestaw spinek i gumek z tej serii
Szymcio laptop i klocki DUPLO cyrk - kocha zwierzęta więczaczniemy jednak je zbierać bo już pomysło zabrakło
dla starszej reszty gości coś smiesznego dla każdego ale już nie będę się rozpisywać;-):tak:
 
Karola super prezenty.
Ja już troche też mam.Dla chrześniaczki męża lalę Natalię(ale nie wkleje,bo nie wiem, kto mnie czyta,hi,hi.):tak:
 
Dzięki Kasiad:-)
Karola widzę, że ogromnaiste prezenty robiie na Mikołaja:szok: na 6 grudnia tak:confused: a na gwiazdkę jeszcze osobno:confused:
my na MIkołaja tylko cos drobnego,a na gwaizdke dopiero wieksze prezenety. Dla HUbka na Mikołaja mamy ciastolinę,a dla reszty słodycze , dla mamy taki swiecznik z aniołkiem bo słodyczy nie je;-)
a porządne prezenty dopiero pod choinke szykujemy:tak:
 
U nas tez na Mikolajki skromniejsze prezenty niz pod choinke. Milenka dostanie dwie pacynki (Kubusia i Klapouchego) oraz ksiazeczke - samochodzik z piszczacym klaksonem. Dla meza mam tez ksiazke. ;-):-)
 
A ja dla Jacka nie mam nic,bo perfumy nie dojechaly i Pani od 2 dni mi nie odpisuje na maila.Wnerwia mnie ostatnio to Allegro.Dla Bartusia tez nie dojechał:crazy:,dobrze,ze mam jeszcze cos dla niego i on duzy to rozumie...:confused:
Jackowi dam...siebie,pewnie bardziej sie będzie cieszył...
 
reklama
Tycia, dobry pomysł dla Jacka, jeszcze ładnie prezent opakuj i niczego więcej nie będzie chciał ;-):-) A sprawa perfumów wkurzająca :wściekła/y:
Oli na Mikołaja dostanie ten Zamek Koralowy do zabawy w wannie, który kiedyś Wam pokazywałam, chłopaki po 5 par porządnych skarpet, 3 pary gatek i po 30 zł, a Paulina 4 pary skarpet, 3 pary stingów i ładny biustonosz, no i też 30 zł. Ta kasa to po to, żeby mieli za co prezenty na Gwiazdkę zrobić ;-)
U nas dorośli na Mikołaja nie robią sobie prezentów.
 
Do góry