reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

u nas Mikołaj przychodzi tylko do dzieciaków. Wiki dostała wózek z lalką i akcesoriami, typu talerzyk, sztućce, śliniak i zachwycona niezmiernie, a Madzia program do nauki j. angielskiego profesor Henry. Też zadowolona.
 
reklama
oj Szymcio w pełnym szoku że tyle aut było wszędzie. no i auta z MEGA BOX były the best wader przeszedł na drugi plan. no a najwiesze oczy zrobil że w jego nocniku było tyle jajek z niespodzianka i że mógł jedno ugryść tak na dzień dobry.
dziś u drugiej babci bawił się ( wspomnianym ) garażem Wadera i ukladal drewniane układanki.
teraz szał gwiazdkowy

dziewczyny potrzebuje lekko śmieszny pomysł na prezent dla 20 latki i 32 latki :baffled::rofl2: ta druga to ma takie średnie poczucie humoru ale musze na cos wpaść.
 
Hubek od nas dostał ciastolinę - strzał w dziesiatkę:tak: pierwszy raz to bawił sie ponad godzine nią, wczozraj juz krócej, ale i tak ponad pół godzinki:-):tak:
od moich rodziców dostał lampke kubusiowa do pokoiku, o taką KUBUŚ PUCHATEK lampka nocna SUPER E-lampa (499653442) - Aukcje internetowe Allegro :-) i takie figurki-zwierzatka
od chrzestnego Nodiego - figurkę
od chrzestnej puzzle- zawody
a od moich T. kolejke na torach
 
Konrad od chrzestnej dostał czekolade i od mojej T. wszystkie dzieciaki dostały po czekoladzie...
 
Wczoraj byliśmy u moich rodziców i na Mikołaja Oli dostała kilka maskotek (w tym Kubusia Puchatka i Prosiaczka), piłkę i 2 małe laleczki.
A starsi nie dostali nic... było im przykro... Niby dorośli, ale wiadomo, że z prezentów cieszą się jak dzieci.
Teściowie co roku przyjeżdżali, a w tym się nie pofatygowali wcale ... no więc od nich żadne dziecko nic nie dostało...
 
reklama
zdecydowanie pierwsza wersja sprawdzona solidna na przynajmniej 3 lata. ostatnio też mialam ten dylemat i kupiłam ten pierwszy.
my wlasnie taki mamy i nigdy na niego nie narzekałam do dziś mały z niwgo chetnie korzysta jak oglada tv.
ten drugi ma meża kuzynka i powiedziała tak: sama bym go nie kupiła no ale go dostałam więc mam, ale nie polecam jeśli dziecko zaczyna samo się wiercić.

decyzja oczywiście należy do ciebie
 
Do góry