reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

reklama
Ostatnia edycja:
Hubek dostał tez od brata mojego męza ## MAŁY MECHANIK wkrętarka + autko SUPER CENA ## (499616571) - Aukcje internetowe Allegro

Kasiad szkoda, że starszaki tak nic nie dostały, mogli chociaz po czekoladzie im dać odrazu by to inaczej było...

Coś w tym stylu czeka na Victora od dziadków w Polsce z okazji Mikołajek;-)
Ja też uważam, że mogły dostać chociaż po czekoladzie, od razu byłoby im milej:tak: Ale cóż tak bywa. Victor od T też nic nie dostał. Z tego, co wiem i jak pamiętam to nie obchodzą Mikołajek, tylko dają prezenty pod choinkę;-) Pewnie ich najmłodszy syn i tak coś dostał... Ciekawa jestem tylko czy jak wrócimy po Świętach to coś dostanie:confused: My już daliśmy prezenty rodzicom, żeby włożyli dzieciakom pod choinkę, jak byli na urodzinach mojego męża;-)
Od nas za to Młody dostał autko sterowane pilotem na baterie;-) Zarówno Victor jak i mój mąż zachwyceni:-D Myśleliśmy jeszcze o tych drewnianych puzzlach, ale to najwyżej w Polsce mu kupimy, żeby i tam miał się czym bawić:tak:


Ja się zgadzam z poprzednimi wypowiedziami i wybieram nr 1:tak::-D
 
reklama
Do góry