reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

reklama
Hehehe ja naszczescie mam schowane przeznty dla Nany u babci :-) co by mnie nie kusilo dac wczesniej ;-) a kupilam jej jednak zamiast laptopa organki elektryczne z roznymi dzwiekami i mikrofonem :-p strasznie lubi spiewac i tanczyc :happy:
 
To nie sa te same, ale podobne :-p zdjecie moze byc nie wyrazne. Zakupione w carrefour za ok 70 zl
 

Załączniki

  • bez tytułu.JPG
    bez tytułu.JPG
    4,4 KB · Wyświetleń: 35
dzieki:-)
Kasiad a wy kupiliscie kiedys Oliwce takie organki prawda? jakiej firmy ino i czy są dobre, ładny dźwięk mają, i takie tam:confused: prosze o opinie i ewentualnego linka które to organki:-)
 
reklama
Do góry