reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznańska galeria zdjęć :)

reklama
oto Konradek i Olunia
 

Załączniki

  • 4konrad.JPG
    4konrad.JPG
    123,3 KB · Wyświetleń: 39
taka mama - śliczny synuś. W ogóle super fotka jak duża siostra małego braciszka trzyma:tak: hm...
Ja byłam niedobra siostra dla mojego brata, bo chciałam siostrzyczkę. Nie chciałam za bardzo się nim zajmować, tylko wymyślałam coś, żeby mama się na mnie skupiała. Przeszło mi dopiero jak się drugi urodzil i wtedy juz mi się podobało, że są dwaj mali braciszkowie.Wtedy to chciałam dwoma wózkami na raz jeździc, żeby jednemu nie było przykro, że to nie ja pcham wóżek. Podobna czasami udawało się jechać kawałek prosto, hehe
 
antylopka - teraz to pewnie braci bys w zyciu nie zamieniła :tak: Ja dla siory tez byłam niedobra ;-) a teraz jest super :tak:
A swojej dzidzi ile rodzenstwa zapewnisz? :-)
 
reklama
Witam Was wszystkie kochane poznanianki! Jestem tu na forum"nowa" i dzieciak jeszcze ze mnie,więc jeśliby Wam przeszkadzała moja obecność,to piszcie. JEJUŚ jakie cudne te Wasze maleństwa!!!i te starsze też urocze!!! Mam tylko pytanko:nie widzę zdjęć zamieszczonych przez niektóre z Was,nie jestem jeszcze zbyt obyta z forum,więc nie wiem,czy można coś zrobić,żeby zobaczyć wszystkie Wasze maleństwa?
 
Do góry