reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznańska galeria zdjęć :)

Majusia witaj i zapraszam do pisania :tak::tak::tak::-D


a co do zdjęć to te zdjęcia dodane jako załącznik co jakiś czas np ja usuwam :tak:bo potem nie mogę dodać nowych dlatego ich już nie widzisz bo poprostu ich już nie ma ;-)


Pokaze wam moja małą malarkę i jej nowe arcydzieła ;-);-):-D...ściane i rysunki muszę odmalować :baffled:
 
reklama
to dziekuje bardzo za ciepłe przyjęcie w takim razie:-). Gosia_k23 Ty może wyślij tą swoją artystkę na jakieś zajęcia plastyczne,może drzemie w Niej jakiś artystyczny geniusz...?:yes:


myślałam o jakiś zajęciach dla niej gdzie mogłybyśmy iść razem i mogła by się pobawić z innymi dziećmi z 2-3 razy w tygodniu ale narazie nic nie szukałam muszę się zorientować ile kosztuje takie coś i dokładnie co i jak i gdzie jest ;-):tak:
 
to troszkę wspomnień z wakacji:

na plaży do Dz.jpg zbieramy muszelki.jpg z patyczkiem do Dz.jpg zamyślony na plaży.jpg chyba gram.jpg
 
jarzebinka -focie ekstra najbardziej zazdroszcze wam tego słonca:tak::tak::tak::tak::tak::tak:


jak myslicie we wrzesniu tez bedzie tak ciepło????????????jak ja bede?
 
reklama
Kurteczka na zimę i czapeczka:tak: 19zł + 4zł

i komplecik bluzeczka 7zł i spódniczka 8zł na rocznice 25 lecia ślubu wujka i ciotki :tak: miała być sukienka ale nie wiem jak ciepło będzie i nie będe się wysilać jak to nie wesela ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry